Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 eves kislanynak ajandek...

4 eves kislanynak ajandek otletek?

Figyelt kérdés
Parom baratjanak a kislanya. Kb.10000ft-os kategoriaban gondolkozunk. Igazabol a huginak van szulinapja,aki csak 1 eves, de az egyszerubb. Viszont nem tudom,hogy van -e valami slager a 4 evesek kozott,ami nagyon nepszeru mostanaban es nem løvunk melle vele...:-D
2022. júl. 8. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Peppa malac

Mancsőrjáratból a lány kutyus: Sky

Jégvarázs: Elsa és Anna

Unikornis


Ezekben a témákban bármi: kistáska, puzzle, plüss figura, színező, mesekönyv, pohár, hajgumi, karkötő, hajpánt, nyaklánc

2022. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én 4 évesen a peppa malacot már kinőtte és a Sky sem népszerű. De az egyes jókat írt. Nálunk jégvarázs és Barbie és Disney hercegnők a menők most. Minden ami unikornis csillámos, táska, fejpànt, színező a hercegnős témakörben

Csillámos gyurma, sellő Barbie

Nálunk ezeket szereti 😅

2022. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném a szülőket, hogy ne egy olyan figura, stb legyen, amit esetleg nem szeret vagy megvan. Vagy: duplo.
2022. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a jo otleteket!


Megprobaljuk kideriteni,hogy a mesek kozul bejon-e neki valami. :-P


Probalom ravenni a paromat,hogy puhatolja ki az anyukatol,hogy mi lenne a jo,de egyelore csak a "jaj mit vegyekig jutott el"...:-D ill. a ruhameretet sikerult megtudnia...:-D

2022. júl. 8. 18:57
 5/5 Menőcsajszi72 ***** válasza:
[link] szerintem ez jó ötlet
2022. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!