Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit érdemes első szülinapra...

Mit érdemes első szülinapra adni? (Kislánynak.)

Figyelt kérdés

Ruhát nem szeretnék, rengeteg van nekik. Valamilyen játékra gondoltam, ebből is van neki több (FP tanulókutyus, golyóvezető, formabedobó, labdba, baba, plüss). Matatófalra gondoltam, de azt 3 éves kortól ajánlják, a másik ötlet a hintaló lett volna, azt 1,5 éves kortól. Bébi triciklit kap mástól.

Összegben olyan 10-15 ezer forint körülre gondoltam.

Mit érdemes venni ajándékba?



2020. szept. 18. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Grimms kis szivárvány.
2020. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Matatófal jó, remekül tudnak már vele játszani
2020. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A matatófal tényleg jó, ennyi idős gyerek már tud vele játszani.
2020. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Odaadnám a pénzt a szülőknek, költsék ők a gyerekkel kapcsolatban amire a legjobbnak látják.
2020. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvek. Az én lányomat előtte nem, egyéves kortól nagyon jól lekötötték a könyvek. A Scolar könyvkiadó honlapján vagy könyvesboltban a Scolar kidses könyveknél be van lőve a kb életkor hogy mennyi idős gyereket köthet le, de persze nem szentírás, viszonyítási alapnak viszont tökéletes. Az én lányom egyéves kora körül kapott játékbabakocsit, eddig ezt a játékot használja a legtöbbet, minden nap játszik vele, pakol a kosárba, babákat meg plüssöket cserélget benne.:)
2020. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire megvan mindene a kislánynak, én is borítékba raknám, és odaadnám a szülőknek.


Ajándéknak egyébként jó ötlet lehet ilyen kis babafotel.

Nálunk gyerekeknek volt, és bár már 10 éves a nagyobbik, a mai napig szeret benne tv-t nézni- bár már mindenhogy kifolyik belőle. :)


[link]


egyébként ilyen fotelt valahol úgy láttam, hogy még nevet is belehímzik.

2020. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most volt 1 a lányom.


Amiket kapott és használja is:


- intelligens/tanuló asztal (nem FP, hanem Smoby (mackojatek.hu)

- baba

- egyensúlyozó tölcsér labdával (szintén mackojatek.hu 16 ezer Ft) - ez fejlesztő is.

- tricikli

- babakonyha (mini, ez a kedvence)

- műanyag kishaz udvarra

- mászó alagút

2020. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!