Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha eltörik akár keze, akár...

Ha eltörik akár keze, akár lába nagyobb ovis vagy kisebb iskolás gyerekednek, akkor (mikortól) megy oviba, iskolába?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, kifejezetten olyan szülőktől, akinek a saját gyerekével történt.
2010. szept. 21. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gipszelés után másnap már mehet, ha "csak" a keze tört el. Ha a lába, akkor 1 hétig fekvő gipszet kap, azzal nem mehet, de ahogy ezt "járó"gipszre cserélik, már mehet. Nálunk az oviban is így hozták a gyerekeket és én is így vittem az iskolába a fiamat.
2010. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ilyen gyorsan válaszoltál, köszi.
2010. szept. 21. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanígy volt ahogy az első válaszoló írta. Kezem és lábam is volt már eltörve a suli alatt.
2010. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a keze törik el, de nem kell operálni akkor kap egy gipszet, amivel másnap vissza kell menni kontrollra, utána már nyugodtan mehet suliba, testnevelés alól persze felmentést kap. Ha operálni is kell, akkor attól függ, de általában 3 nap a kórházi tartózkodás. Ha a lába törik el akkor 2 hétig fekvőgipszben lesz a lába, aztán pedig járógipszet kap, azzal akár már mehet is suliba.
2010. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2010. szept. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!