Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Megara...

Hogy tetszik nektek a Megara lánynév?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 23:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5.38-al,és a 7.56-tal,nem is ismételném.Nem tetszik.Bocs.
2010. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Becézve, Megi-ként aranyos.

Amúgy szerintem nehéz kiejteni, és tényleg elég szigorú hangzása van, számomra nem cseng jól.

2010. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik.
2010. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, remélem nem haragszol meg érte :)
2010. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem haragszom meg ha valakinek nem tetszik. Nem vagyunk egyformák, és ez így is van jól. Amúgy meg valaki kérdezte, hogy hétköznapi nevek nem jók? Nem, nem jók. Mert akkor az én lányom lenne a 10 ezredik, akit XY-nak hívnak. Nem akarok tucatnevet adni neki. Egyébként csúfolni meg minden nevet lehet.
2010. szept. 22. 14:00
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen igazad van, kedves Kérdező! Akit csúfolni akarnak, azt gyakori névvel is megteszik. Lásd: Réka - répa (és még sorolhatnám)!


Ha Nektek tetszik Ez a név, akkor nyugodt szívvel adjátok, és ne a más véleménye alapján döntsetek, hanem a sajátotok szerint!


Boldog Babavárást!

2010. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa számomra ez a név, vagyis idegen. Igazából nem is tetszik, de nem szükséges, hogy nekem tetsszen! :)

Ha nálatok ez a kedvenc, legyen ez!

2010. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
:) én voltam az aki így nevezte volna a lányát, én írtam be :) Jól le is lettem pontozva miatta. De nekem, nekünk tetszett. Pont azért mert különleges, de a becézése aranyos. Végül fiam lett, és nem is tervezek több gyereket, tehát én már nem fogom gazdagítani a Megarák ritka táborát :)
2010. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nagyon furcsa név. A Megi meg olyan idegen, de tagadhatatlanul szép :)
2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem úgy nagyon édi, hogy: Meg :D. amúgy tetszik :)
2013. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!