Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! "Hol kezdődik" az...

Anyukák! "Hol kezdődik" az internet függőség? Ti is sokat vagytok a gép előtt?

Figyelt kérdés

A férjem már ferde szemmel néz rám, ha gép előtt ülök, szerinte függő vagyok.

Két kicsi gyerekem van, rendesen ellátom őket, egyébként is csak akkor kapcsolom be a gépet, ha ők még/már alszanak. Naponta-kétnaponta főzök, mindig van tiszta ruha a szekrényben, és nem koszban élünk.

Tény, hogy netezés helyett tudnék más elfoglaltságot is találni, és hiányérzetem van, ha nem nézek be a jól megszokott oldalaimra. Másokkal többnyire csak így virtuálisan vagyok kapcsolatban, hiába megyünk pl. játszótérre, állandóan a nagyobb gyerekem sarkában kell lenni, mert mindig valami galibára készül, így még az ottani anyukákkal sem tudok beszélgetni egy kicsit.

Szerintetek gáz, hogy naponta kb 3 órát a gép előtt vagyok?

Ti mennyit interneteztek?


2010. szept. 22. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggel szoktam kb fél órát, amíg kómázik a lányom, aztán a nappali alvása közben is kb fél órát, és még este 1-1,5 órát, mikor az esti alvása van.

A férjem nem néz rám ferde szemmel, mert ő még többet ül a gép előtt, mint én :)

2010. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam egész nap be van kapcsolva a gép. Leülök elé egy kicsit, aztán megyek tovább. Ha van időm, megint visszanézek. Sosem számoltam, mennyit ülök előtte, de dolgozok is vele, szóval mindíg szükségem van rá.
2010. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gaz,en is eleg sokat ulok gep elott,ha nincs mas dolgom,vagy ha picurkam alszik.
2010. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám 3 hónapos és nagy alvó így sokat vagyok gép előtt,amikor a férjem dogozik!Ha itthon van akkor Ő néz rá a kicsire én meg mindenz megcsinálok!Több napra főzök,mindent kimosok,takarítok!Így mikor ketten vagyunk a pci lánnyal,csak rá tudok koncentrálni!Persze ha alszik akkor meg gép előtt vagyok!Ez napi 4-5 órát jelent egy héten 3-4 napon!
2010. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17 hónapos a kislányom. Délután 2,5-3 órát alszik. Most is. :)

Ilyenkor rendet teszek a konyhában ebéd után, felsöprök, felmosok és egyebek... és 1,5 órát tudok internetezni.

Este is egy órát, miután ő elaludt.

2010. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 gyerek mellett vagyok függő. Napi 3 óra szerintem nem gáz. Ilyen világban élünk, mi nem tésztagyúrás közben beszélgetünk, mint anno a falusi asszonyok.
2010. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!