Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan van az anyukáknak...

Honnan van az anyukáknak annyi idejük hogy a baba mellett állandóan az internet előtt üljenek?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim, akik vagy msn-en és iwiwen vannak egész nap, plusz gyakoriznak is. Ezt hogy? Nekem még nincs gyerekem, de barátnőm miután megszült, a gyerek 2 éves koráig szinte alig jutott géphez.
2009. ápr. 30. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem fugg a gyerektol is. Az en babam eleg sokat alszik, igy van idom a haztartasra es az internetezesre is. De ezt 2 gyerekkel, vagy mas temperamentumu gyerekkel mar nem biztos, hogy meg tudnam csinalni.
2009. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Kislányom délután 2 órát alszik, s mivel 49 négyzetméteren élünk, ezidő alatt csöndben kell lennem, hogy ne zavarjam, ergo max. vasalhatok, így ezt az időt töltöm a gép előtt.

Akinek kisebb a babája (vagyis többet alszik nappal) és ugyanilyen körülmények között él, valószínű többet muszáj csendben lennie. :-)

Üdv.: 20 hós kislány anyukája

2009. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor netezek,ha alszik a fiam. Ez a 2-2,5óra bőőven elég egy nap.
2009. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem napi 2 óráról beszélek, hanem egész napról... iwiwre óránként ír ki új üzenetet, msn-re szintén a személyesbe...
2009. ápr. 30. 14:16
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Én időmilliomos vagyok, mióta itthon vagyok a lányommal. Az első három hónap húzós volt, de utána kialakított egy napirendet, és délelőtt és délután is alszik másfél órát. A lakás 50 nm, tehát minden nap 15 perc alatt rendbe szedem, és főzök is minden nap, az sem egy nagy idő, maximum az előkészítés, de azt sokszor megcsinálom előző este, amíg a férjem fürdet, vagy amíg alszik a ded. Este nyolckor megy aludni, én utána elmegyek futni, netezek stb.A férjem is sokat segít: remekül főz és süt, a bevásárlást ő intézi, rengeteget játszik a gyerekkel. Két gyerekkel, óriási kertes házzal és/vagy itthon inaktív férjjel nyilván nem lennék ilyen könnyen.
2009. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 8 hónapos a kisfiúnk és igen csak aktív kislegény. Csak akkor tudok netezni mikor alszik du.1-1,5 órát vagy mikor este lefeketem. Nekem is csendes elfoglaltságot kell találnom ilyenkor mert mi is pici helyen élünk.:)
2009. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat tudok netezni.Pl.alszik a babám,apa hazajön és játszanak v. ha este fürdet.Amúgy meg van,hogy itt fekszik mellettem a kanapén és tejesen jól elvan magában a játékaival,hol meg az ölemben "tornázunk" és közben rápillantok.A gyereket kell tudni magában is hagyni játszani...nem árt neki,sőt...Egyetértek az előző hozzászólóval,hogy egy inaktív párral biztos nehéz.Azért azt se felejtsük,hogy sok anyuka nem tud kikapcsolni,mert úgy érzi,mindíg tennivalója van és van olyan férj is,aki rátesz még 1 lapáttal.
2009. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja,6 hónapos a lányom
2009. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyérszt attól, hogy óránként ír ki üzit, nem jelenti azt, hogy egész nap ottül. Lehet óránként odanéz 2 percre, és kiír valamit.

De pl lányom is szépen elvan egyedül, ilyenkor netezek.

Délelőtt a mamánál van, addig főzök, mosok vasalok, háziumunka... Ebéd után alszik, akkor vagy netezek, vagy folytatom a takarítást. Aztán ki az udvarra, és 6 körül, mikor hül az idő és jönnek a szúnyogok, bejövünk, akkor megint széepn eljátszik egyedül, én meg tévézek, netezek, olvasok tanulok...

2009. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos mi is, ahogy az első válaszoló, kis lakásban élünk, 1 szobánk van. így ha alszika baba, nem tudok mást csinálni, mint netezni, mert azt lehet csöndben is. sokszor rosszul is érzem magam emiatt, hogy ott sok mosogatnivaló, és én nem mozoghatok, csörömpölhetek a laásban, mert rötön felébredne a pici. így az egyetlen értelmes dolog, miközben ő alszik, a netezés...
2009. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!