Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsiba keresek biztonsági...

Babakocsiba keresek biztonsági övet, vagy csak csatot. Ha valakinek volna ötlete hol találok? Vásártér, turkáló, internet kilőve. Esetleg ha Pécs-és környékén volna valakinek tönkrement babakocsija, amit kidobni szán, de még az öv használható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 03:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én méterárú boltban vettem, igaz nem 5 pontos, ez csak egy csatt amihez két pántot lehet csatolni. De ha egy bababoltba bemész, ahol vetted a kocsit, lehet tuti rendeltetni azt a fajtát!
2011. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZia, ha esetleg tudsz szerezni csatot és bármilyen pántot(bár azt szerintem én is tudok szerezni, lehet csatot is), párom egy ezermester, bármit megszerel. Pécsiek vagyunk és nagyon szívesen segítünk. Ha hazaér, megkérdem van-e ötlete.
2011. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csatot csak 3500 forinttól lehet rendelni+postaköltség. Kicsit borsos. A beszerelést én is meg tudnám oldani, ha legalább lenne csatt. Méteráru boltban csak a sima táskához való van, még a bőrboltot is megkérdeztem. Ezért gondoltam, hogy már meglévő babakocsiról levenném, ha van valakinek.
2011. aug. 7. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a pécsimami.hu oldalon, hátha van valakinek.
2011. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már lehet nem aktuális, de azért leírom. Én minden ilyen biztonsági öves dolgot(babakocsi, etetőszék..) gyerekhámmal oldanék/oldok meg. Azt vettem, kb 1000-2000 Ft bababoltokban.
2011. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!