Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb emlék a...

Mi a legrosszabb emlék a gyerekeiddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapig hasfájós volt, egész éjjel üvöltött a fájdalomtól, és az égadta világon semmi nem segített rajta.

Amíg nem tanult meg önállóan járni, addig csakis kézben cipelve volt el, ha leraktuk üvöltött, ordított, sírt. Fel se lehetett kelni mellőle.

Eddig ennyi, most 2 és fél éves.

2022. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Axt hittem sokat kell majd potyognom, de az elso leirta teljesen, amilyen az elso evunk volt.
2022. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most másfél éves. Nálunk is a hasfájás eddig a legrosszabb. 4hónapig ordított és nem tustam ellene tenni semmit. Nem tudtuk megélni a férjemmel azt az igazi rózsaszín álomporos pici baba kort , a gyereksírás, a mi tehetetlenségünk, sokszor már türelmetlen is voltam, nem olyan volt ahogy elképzeltem.
2022. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasfájás, allergiás volt tejre, szerencsére kinőtte. Viszont neki való tápszert csak 7 hónapos korában írt fel orvos, addig nagyon nehéz volt.

Ez idő alatt még 5 hetesen volt kórházban húgyúti fertőzés miatt, nagyon rossz emlék maradt.


Egyébként már iskolás de csak nem szépül meg ez az időszak.

2022. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyitva maradt a játszótér kapuja, későn vettem észre, ő megindult felé a kismotorral, de szerencsére nem vette észre a nyitott kaput, és elment balra a szokásos körére. Egy forgalmas útra nézett amúgy a kapu, autók, trolik járnak arra, ki tudja mi lett volna, ha kimegy... Máig rosszul érzem magam, ha eszembe jut, pedig már fél éve volt.
2022. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mentőt kellett hívni a szívbeteg 5 hetes babámhoz és a mentősök a reanimálásról beszéltek. Csak álltam a nagyobb gyerekkel a kezemben, szinte kívülről néztem az egészet. Borzasztó volt.
2022. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!