Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb, amit...

Mi volt a legrosszabb, amit eddig tapasztaltál a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A felismerés, hogy mennyire nehéz és mennyire nem lesz vége soha az életben.

Ez agyonnyom néha.

2021. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai fáradtság. És hogy most már le van ejtve, nem számít.
2021. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kimerültség és a 24 órás készenlét
2021. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a folyamatos aggodás.És ez felnőtt korukban is meg marad,hisz akkor is a gyereked!
2021. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a legnehezebb, hogy a gyerekem érdekeiért harcolok ellene. Most 4 éves és rengeteget ellenkezik. Még nem érti (és nagyon sokáig nem fogja megérteni), hogy jót teszünk vele a neveléssel.
2021. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire nem tud bánni velük a férjem és gyakorlatilag hiába vagyok házas, egyedülálló anyaként nevelem őket. Jelen van, segít mindenben, férjként semmi baj nincs vele, de képtelen rendszert tartani a gyerekek életében, vagy nemet mondani nekik.
2021. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alváshiány és az állandó készenlét.
2021. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!