Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először éjszakára másra a kicsit?

Figyelt kérdés

Nálam ez még abszolút elméleti kérdés, 10 hónapos lesz, nagyon cicis éjszaka is, tehát eszembe se jutott , csak volt egy kérdés nemrég, hogy anyuka apuka nyaral egy kicsit, addig mama vigyáz a babára.

A mostani érzéseim alapján kétlem, hogy rendesen el tudnék lazulni, ha nincs a közelemben, de majd kiderül pár hónap múlva.

Mindenesetre érdekel, hogy Ti mikor voltatok először külön a kicsitől éjszaka.



2022. júl. 24. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván az akinek reggelig alszik a gyerek ott tudja hagyni másra mert ugyse kel fel. De akinek kel a gyereke és mással nem alszik vissza mert pl cicin alszik, az nem is tudja.

3 lesz lassan, eszembe se jutott este nélküle lenni.

2022. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt mindkettő
2022. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

9es vagyok. Nálunk a kislányunk betegen született. 5 éves koráig 12x voltam vele kórházban 1-1 hetet.

Szóval nem igazán mertem magára hagyni. Nála nem lehet tudni,mikor kell kórházba vinni.


De akkkor az a Quimby koncert életmentő volt számomra. Alternatív fan vagyok.

2022. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A nagyot 2,5 évesen. Illetve 13 hónapos korában, amikor született a kistesója, akkor sem voltam itthon, de ő igen, az édesapjával, ezt én nem igazán számolom külön töltött éjjelként. A kicsi 3 hetesen kórházba került, amíg intenzíven volt, nem lehettem vele.


Úgy igazán, máshol alvással, 2 éves elmúlt mind a 2.

2022. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk nagy meglepetés volt, hogy itthon csak én csak cici és anyukám meg megoldotta simán


Most ahogy írtam 2,5 és 4 èvesek


Még mindig nem alusszák át az éjjelt.

A nagy 2,5 éves korig cicizett a kicsi 2 éves korig.

2022. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4,5 és 2,5 évesek és még nem aludtak máshol.
2022. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!