Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először éjszakára másra a kicsit?

Figyelt kérdés

Nálam ez még abszolút elméleti kérdés, 10 hónapos lesz, nagyon cicis éjszaka is, tehát eszembe se jutott , csak volt egy kérdés nemrég, hogy anyuka apuka nyaral egy kicsit, addig mama vigyáz a babára.

A mostani érzéseim alapján kétlem, hogy rendesen el tudnék lazulni, ha nincs a közelemben, de majd kiderül pár hónap múlva.

Mindenesetre érdekel, hogy Ti mikor voltatok először külön a kicsitől éjszaka.



2022. júl. 24. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
A kislányom majdnem 2 évesen (pontosan 21 hónaposan) aludt először a nagyszülőknél. Ennek 1,5 hónapja. 2 hete pedig elmentünk a férjemmel 3 napra gyerekmentes hétvégére (van egy 10 éves fiunk is, nâla már nem emlékszem hogy volt). Egyik esetben sem volt semmi gond és nekünk már nagyon kellett egy kis kikapcsolódás.
2022. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt nem számoljuk és nyilván nem, hogy 5 hónapos korában intenzívre került és ott éjszaka nem lehettünk mellette, csak az anyaszállón,

Akkor 3,5 évesen aludt először nélkülünk a mamájánál. Akkor született a testvére.

2022. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Másfél évesen amikor leszokott a szopizásról. Addig míg éjszaka is igényelte eszembe se jutott hogy máshol aludjon éjszaka
2022. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2 éves múlt a kislányunk, még nem aludt mással éjszaka. Egyszer próbáltuk, hogy maradjon a mamaéknál, de este haza kellett hozni. Pedig napi szinten találkoznak.

Amíg kicsi volt, addig én is nyugodtabb voltam, hogy itthon volt velem. Most pedig ő igényli. Egész nap elvan a szüleimnel, de estére haza akar jönni

2022. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb 11 hónaposan az első gyereket.


Szintén nagyon cicis volt, de ha én nem voltam, akkor megértette, hogy nincs, de reggel hamar kellettem nagyon😅..


( oka volt, hogy nem aludt otthon)



A kicsit 2 év utàn csaky

Őt más nem tudta megnyugtatni.

Szükségtelen is volt..

2022. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
2 és fél éves, nincs még igényem arra, hogy másnál aludjon, remélem jó ideig nem is lesz szükség rá.
2022. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

5. Vagyok


De nem nyaralás miatt


Ilyenmost lesz először


2 éjjelre megyünk el


2,5 éves a kicsi

4 múlt a nagy

2022. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom már pontosan, de valamikor 1 és 1,5 éves koruk között aludtak először a mamájuknál. De nekem mindkettő tápszeres volt és jó alvók is. Illetve a nagyfiam már alig több mint egy hetesen eltöltött egy éjszakát csak az apukájával, mert pár nappal azután, hogy kiengedtek minket a kórházból, én visszakerültem veseprobléma miatt, és bent is fogtak másnapig.
2022. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

2 éves korában elmentem egy koncertre. Akkor már nagyon ki voltam készülve.

Már 6 éves,sajnos azóta sem sikerült ismét eljutnom bárhova is.


Problémás gyerek,csak az apjával marad el éjjelre,senki mással.

2022. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korában hagyta el éjszakara az anyatejet, addig nem tudtam éjszakára másra hagyni, mert cumisüvegből nem fogadta el.
2022. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!