Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8éves fiammal nem lehet birni...

8éves fiammal nem lehet birni itthon nagyon sunyi,generálja,hogy állandóan vita legyen itthon.tanácstalan Vagyok, Amiket szeret azokat is meg vontam tőle,de semmi hatása nincs! Bent lakásos iskolát keressek neki szeretném a segitségeteket kérni?

Figyelt kérdés

#gyermekgond #bent lakásos iskola
2022. júl. 30. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szeretet, figyelem, sok-sok beszélgetés, közös programok. Szerinted az, hogy mindent megvonsz tőle, és eltaszítod magadtl, az miben segítene rajta.
2022. júl. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Bentlakásos iskola 8 évesnek? Ugye viccelsz?
2022. júl. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Csúnyán túltoltad a kamut.
2022. júl. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy tolta túl, én is így vagyok az enyémmel. Vannak ilyenek, bár nálunk nem ez a gond, de én sem bírom idegekkel. Én már utánajártam, csak az a baj, hogyha rendes koleszok a magatartásproblémát nem bírják(ugye ilyen gyerekeknek kódjuk van, idegrendszeri problémájuk), nem fogadják kódok miatt, és azért nem fogadják kódokkal, mert nem kell a magtartásproblémás gyerek.. ahol meg igen, az értelmi sérülteknek van. Régen könnyebb volt, mert a magatartásproblémások könnyen megúszták a kódokat, így sokan maradtak diagnosztizálatlanul, de már nem lehet csak így..


Nem fogsz tudni találni neki helyet, amennyiben átlagos az iqja. Ha csak pár ponttal lenne az átlagos alsó határa felett ilyen 90 körüli iqval, akkor beraknám tanakos tanrenddel, egymi koleszba, de nálunk nem ez a helyzet.


Egyébként rendkívül jó állami és egyházi kollégiumok vannak általánosiskolásoknak, hétfő-péntek bent van a gyerek hétvégére hazajár. 8 éves már harmadikos, már két éve járnak le egész hetes "erdei iskolába" is, simán megvannak így:) Meg ott vannak a szünetek, szerintem ideális.


Nagyon csúnya szülőhibáztatás, ami itt megy, nem lehet a gyerekből kiszeretni a rossz viselkedést, idegrendszeri probléma, főleg, ha a suliban is jelen van. Ha csak otthon, akkor még csak-csak lehet a szülőben keresni a hibát, de ha suliban is, akkor ott aztán gond van rendesen, amiről nem tehet a szülő, az átlagos gyerekek szr bántalmazó családi háttérrel is jól viselkednek az iskolában.

2022. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló jól írja! Az én gyerekem rosszaságait is a kitartó szeretet és figyelem oldja meg a leghamarabb. Ha én ideges vagyok vagy nagyon negatívan reagálok arra amit csinál, akkor szörnyű lesz. Ha csak jelzem neki ami zavar, de egyébként baromi sok kedvességet és közös játékot, minőségi időt kap, akkor tök jófej. Gyerek pszichológushoz is elvinném, hogy mi miatt érzi magát rosszul és generál feszültséget. Egy próbát megér. Hátha kap egy diagnózist és megérted, hogy mi a baja.
2022. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!