Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek régóta nem jön össze...

Akiknek régóta nem jön össze a baba, azoknak mit kell mondani?

Figyelt kérdés

Sose tudom mit kéne mondani. Főleg akik 2-3 éve próbálkoznak sikertelenül, pláne azoknak, akik 6-7 éve. De még akiknek 1 éve vagy fél éve nem jön össze.


Ilyenkor amikor valaki mondja, hogy nem jön nekik össze, vagy pesszimistán mondja, hogy úgyse fog összejönni, akkor ilyenkor mit kell mondani? Hogyan kell reagálni?

Nekem gyorsan összejött, második-harmadik próbálkozásra úgy, hogy sokáig szedtem fogamzásgátlót, úgyhogy ebbem én nem vagyok benne.


2022. aug. 2. 23:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell rá mondani semmit. Magánügy, nem szoktunk ilyesmiről beszélni.
2022. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy ti nem, de más igen.
2022. aug. 2. 23:19
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak ők nem, a kulturált emberek a magánügyeiket megtartják, és főleg nem méltatják, másnak mikor lesz gyereke.
2022. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Es ha ket baratno bezlszelget? En siman elpanaszolnam, ha nem jonne ossze, es akkor is a masiknak lehet ilyen gondolata, hogy erre megis mit kene mondania.
2022. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom, drukkolok.

Kb ennyit.

2022. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom, remélem mostmar minél hamarabb összejön.

Vagy valami ilyesmit, és elég is.

2022. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

Mázlisták! (Ők még nem tudják.)


De nyilván a társadalmilag elfogadható válasz az, hogy őszintén sajnálom és a legjobbakat kívánom nektek!

2022. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
7es, te miért is vagy ebbe a kategóriába?
2022. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Felülkompenzál. Ismerek tudatosan gyermektelen embereket, érdekes módon ők sose vergődnek ezen. Mindig itt látom, hogy egy gyerektelen itt éli ki magát. Pszichológus jobban el tudná ezt magyarázni, de hogy van baj, az biztos.
2022. aug. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk 2 év után sikerült. Kéretlen tanácsot semmiképpen ne adj, pl.: engedjétek el és akkor összejön , ne görcsöljetek rá. Ezek nagyon idegesítőek, hiszen így őket okolod a történtek miatt pedig ilyenkor legtöbbször valami eü probléma van.

Ha olyan kapcsolatban vagytok esetleg kérdezd meg hogy voltak e kivizsgáláson vagy lombik programon gondolkoznak e. Nekem ezek nem voltak bántóak.

2022. aug. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!