Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki azt meséli, már...

Ha valaki azt meséli, már régóta próbálkoznak, nagyon szeretnének gyereket, de nem sikerült eddig a teherbeesés, mit érdemes mondani?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet úgy fogalmazni, ami segíthet és nem közhely?
2014. máj. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szurkolsz nekik es kivanod, hogy minel elobb babazhassanak.

Nem kell tanacsot adni, foleg nem azt mondani, hogy ne gorcsoljnek ra. Ugyis stresszelnek nelkul is.


(Nekunk 10 honap utan jott ossze)

2014. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát közhely, vagy nem közhely, ha az illető egy ilyen bizalmas dologba beavat, akkor mindenképpen vmi bíztatót, mint pl., hogy ha nem sikerül , akkor lombikkal még mindig lehet...stb, esetleg ha már elmondta a dolgot, akkor én talán rákérdeznék, hogy voltak-e dokinál, stb.
2014. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 év után lombikkal jött össze.

A legjobb amit mondhattak csak annyi volt, hogy szorítunk nektek, stb.

A legszarabb a ne görcsöljetek rá és társai.

Azt nem vettem volna biztatásnak hogy lombikkal lehet, mert volt egy időszak mikor úgy tűnt hogy azzal se. Sajnos nem mindenkinek jön össze még lombikkal se.....

2014. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6,5 év után lettem terhes. Utáltam mikor azt mondták, hogy biztos össze fog jönni csak ne stresszeljetek. Együttérzésre vágytam, arra hogy azt mondják, hogy drukkolnak nekem.
2014. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki eddig ilyenbe engem beavatott, mind hozzám közelálló ember volt. Így, tudtam, hogy a szorítok nektek, sokat nem segít. Az egyik barátnőmnek pl. ajánlottam jó orvost, aki végre elindította őket egy normális úton és végül az Ő közreműködésével 10 év után babázhatnak. :) Persze nem azt mondom, hogy miattam van most gyermekük, mert nagyon-nagyon megdolgoztak, megszenvedtek érte! De ha csak azt mondogatom, hogy szorítok azzal nem segítek.

Én szívesen böngészek a neten, ha olyasmit olvasok ami hasznos lehet, azt tovább adom.

2014. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit, csak megértően bólogatni elég. Legalábbis én ezt tettem.
2014. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!