Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, akinek működik az "apa...

Van, akinek működik az "apa otthonról dolgozik" felállás?

Figyelt kérdés

Akinél ez van, működik? Tud a férjetek ugyanúgy dolgozni, mint a gyerek születése előtt?

Ő hogy látja? Inkább pozitív vagy negatív a helyzet számotokra?


2019. febr. 14. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kicsi a lakàs, így nem tud elvonulni, és ráadásul két kicsi van. Így borzalmas a helyzet, nagyon nehéz. Nem otthonról dolgozik alapból, de este meg hétvégèn rengeteg adminisztrációs munkája lenne otthon. Egész más a helyzet ahol van dolgozószoba.
2019. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szörnyű. Nálunk is kicsi a ház, a férjem alapból itthonról dolgozik. Kevés előnye van és sok hátránya.
2019. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk müködik.
2019. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pici a lakás és csak addig működött, míg nagyon pici volt a gyerek és elvolt mellette a földön a játszószőnyegen. Így rá is hagyhattam, elvoltak úgy is, hogy hatékonyan dolgozott mellette.
2019. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én dolgozom itthonról. Működik, mert muszáj, hogy működjön. Az a jó, hogy csak határidők vannak, nincs munkaidő, én osztom be, így nem gond, ha van egy nehezebb nap, nyűgös valamelyik gyerek, beteg a nagy és nincs oviban stb. De a mi lakásunk is kicsi (épp vennénk nagyobb házat, csak még nem találtuk meg a megfelelőt), így elvonulni én se tudok. Általában akkor dolgozom, mikor alszanak, vagy a férjem kimegy velük. A nagy 3,5 éves, a kicsi 6 hetes (miatta még csak minimális mennyiséget vállalok, fokozatosan növelem, a nagynál is így volt).
2019. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is én dolgoztam. Amíg pici és sokat alszik, viszonylag könnyű, amikor elkezd mászni akkor már nem érti meg, ha lát, de nem foglalkozol vele és az borzasztó. Szóval egy légtérben nem lehet megoldani. Muszáj külön szoba vagy valaki, aki folyton leviszi sétálni később játszótérre, de akkor is tuti akkor esik vagy lesz beteg, amikor határidő van, csönd pedig sosincs, sem gondolkodni, sem telefonálni.
2019. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk működik.
2019. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Fura mód, mikor én dolgoztam itthonról, az működött. Szerettem is nagyon!
2019. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Működik. Nem tudok ugyanolyan szabad időbeosztásban dolgozni, mint a gyerek születése előtt, mert a napirendet azért tartani kell, de ezt könnyű megszokni. És nagyon élvezem, hogy tudunk együtt ebédelni, hallom, ahogy játszanak odakint...! És a feleségemnek is megnyugtató, hogy nem egyedül van itthon, néhány óránként tartok egy rövid szünetet, és akkor ő is tud kicsit pihenni.

Mondjuk nálunk van dolgozószoba, anélkül el sem tudnám képzelni.

(egy férj)

2019. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok, hogy a gyerek jó ideig nem értené, apu miért nem foglalkozik vele, amikor ott van.

Azt sem szeretném, ha a férjem munkája romlana.

Egy ismerősünknél ez van, hogy a férj kb alig tud dolgozni. De azért jó hallani, hogy van pozitív példa is.

2019. febr. 14. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!