Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akkor is 6 hetet kell várnom...

Akkor is 6 hetet kell várnom a tornával, ha nem szoptatok, és nem fáj semmim?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Most szültél? Vagy mi történt veled? Szülés után, igen, 6 hetet várni kell ezzel is, meg a szexszel is.
2010. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az a szervezet regenerálódásához szükséges idő. A szülés durva dolgokat okozott belül (amiket nem látsz, nem érzékelsz) és a terhesség meg kivül (csontok felpuhulása, stb.).

ezeket a szervezet szépen helyreállitja, de ehhez idő kell, erre való a 6 hét torna és szex szünet.

2010. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Én három héttel szülés után már elkezdetem óvatosan tornázni, pedig szoptattam is mellette.
2010. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6-án szültem, sajnos nem tudok szoptatni. Maradt rajtam 10 kiló plusz, nem jó rám semmilyen ruhám, újakat meg nem akarok/tudok venni, nem állunk úgy anyagilag. Étvágyam nincs, alig eszek, de így sem csökken a súlyom.
2010. szept. 23. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

A hat hetet ki kell varni a megerolteto, hasizmozos, vagy ugralos tornaval azert, mert a mehed is akkor huzodik kb vissza, illetve a mehtarto szalagok. Ha ilyenkor megerolteted, akkor nagyobb eselyed lesz a mehsulyedesre peldaul.

De a foldon vegezheto, fekvos, labemelgetos, farizmozos tornatol szerintem nem lesz semmi bajod.

2010. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!