Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hónapos kislány anyukája...

7 hónapos kislány anyukája vagyok. Szülés óta maradt rajtam +7 kg és szeretném idén nyáron sok zöldség fogyasztásával leadni, de nem drasztikusan hanem lightosan, mivel szoptatok. Ebből lehet baja a tejemnek ill. a babámnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
remélem nem,mert ugyanígy vagyok.én elkezdtem lassan tornázni itthon(csípő,fenék,comb),de csak addig amíg érzem h nem erőltetem meg magam.kaját egyelőre nem vonok meg magunktól.
2011. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet a tejed kevesebb. Én pl ha nem eszek főttet 2 nap, kevesebb. Rajtam is van 6-7 kg +, én az étrendemen próbálok változtatni. 9 hósak a fiaim, szintén szoptatok.
2011. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy egészséges diétát követsz, akkor semmi baj nem lehet. Én lightosan sportoltam és diétáztam minden gyerekem szoptatása mellett, és nem ment a rovására, különben nyilván nem csinálom.
2011. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2éves koráig szoptattam a kislányomat.Bármit tettem,diéta,torna,egy deka nem ment le rólam.Mikor abba hagytam a a szoptatást,kb 1hónap mulva diétázni kezdtem+egy kis mozgás,le is ment 3hét alatt 6kiló.Persze nem vagyunk egyformák.Az én szervezetem a vízet is raktározta rendesen ez látszott is rajtam.
2011. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!