Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 és fél hónapos kislányom...

2 és fél hónapos kislányom van és még szoptatok, de szeretnél fogyni. Ilyenkor lehet tornázni? Vagy valami tanács?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, be fog indulni a fogyás. Sétálj sokat babakocsival, én volt hogy 2-3 órákat is sétáltam. Ne kettő helyett egyél, hanem annyit, amennyitől nem vagy nagyon tele, de változatosan, sok zöldséget gyümölcsöt. 9 hónapos korára biztosan vissza fogod nyerni a terhesség előtti súlyodat.
2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, én 12 kg +zártam a szoptatási időszakot, én azt tanácsolom neked, sajáét tapasztalatomból kiindulva, és a következőnél ezt próválom követni, hogy szénhidrátot délelőtt egyél, ne nassolj csak keveset, agyél sok gyümölöst, zöldséget husival, inkább rizset, mint krumplit. Mikor meguntam, akkor elkezdtem tornázni eliptikus trénerrel, de fokozatosan emeltem az adagot,első nap 2 perc, majd 2 percenként emeltem 20 percig, és azt tartottam. Nekem sajnos a séta nem segített, pedig napi 5,6 km sétáltunk, de attól nem fogytam. Tejcsid rovására ne menjen, de észszerűen étkezz. Nekem az is volt a abjom, hogy anyósom hozta akaját, és ők azok akik a pörkölt tésztával, rántotthús sültkrumplival, és ehhez hasonló kajákat ismerik:-) és azt ettem. És ha este elalust a fiam, akkor bepótotlam az evést, tejszeletek, kekszek...hülye voltam, azok felesleges dolgok a szervezetnek. Tudatosan próbltam átformálni az étkezésemet, most is vannak még kilengések, de kevésbé. terhesség előtt bármit ehettem, nem volt gon, nem voltma vékony, de kövér sem. viszont az a pár hónap alatt feljött kilók, olyan makacsul ragszkodnak hozzám, hogy csak na...:-( nekem ez volt a tapasztalatom.
2011. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egész nyugodtan! De csak akkor, ha jólesik a mozgás! Semmiképp ne erőltesd túl magad, szoptatást bármilyen mozgás után, csak 20 perccel, és napi liter folyadék minimum! (nekem így sikerült a kislányom 5 hónapos korára 90 kilóról újra 47-nek lenni)
2011. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!