Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vérszegénység miatt lehet? 10...

Vérszegénység miatt lehet? 10 perc sétát nem bírok, mert gyenge vagyok, szédülök, vasat abba hagytam egy időre, mert volt egy kis gondom vele... levegőt sem kapok rendesen.

Figyelt kérdés
32 hetes várandós vagyok jelenleg.
2022. aug. 17. 13:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Röviden, akkor lehet ez a gond. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, beszélek az orvossal, hogy ez van, mást szeretnék szedni. Viszonylag régóta szedem, mert cukorterhelés előtt kezdtem. Nem azért, mert panaszom volt, hanem mert az orvos előre gondolkodott, így rosszul mèg emiatt nem voltam, csak túl ismerős volt az érzés. Évekkel ez előtt vesztettem 1x sok vért, akkor volt hasonló. Tegnap este újra kezdtem, meg próbálok sok tejeset fogyasztani, hátha jövőhétig kihúzom valahogy, mert akkor mindenképp mennem kell az orvoshoz.
2022. aug. 17. 17:26
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is székrekedést okozott, ezért szedek napi 3x magnéziumtablettát, de a magnesolv még jobban meghajt. A háziorvosom a Laevolac-ot ajánlotta, ezt még nem kellett kipróbálnom
2022. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!