Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes vállalni...

Szerintetek érdemes vállalni ebben a bizonytalan jövőben gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Egy szülő nem azért vállal gyereket, mert érdemes.

Hanem azért mert úgy érzi képes normális körülmények között felnevelni és vágyik rá.

Mindig lesz olyan körülmény, ami lehet kifogás.

2022. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem érdemes vállalni gyereket vállalni.
2022. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Mi is bevállaltuk a 2.babát.Természetes,hogy aggódsz.Én is félek,de felesleges várni.Lehet pár év múlva még rosszabb lesz a helyzet...Ha vágytok a babára és normális körülményeket tudtok neki biztosítani én nem várnék a helyedbe.🙂
2022. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Fu ezt a kérdést ugyanazt teszi fel kétnaponta? Nem kötelező szaporodni, aki nem akar ne tegye. Aki meg akar úgyis fog, nem ezen múlik, nem fogtok a süket érveitekkel senkit gyermektelenségre kényszeríteni. Ez van, sajnálom ha nem tetszik. Hagyjuk már ezt a témát.
2022. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Persze!
2022. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

A vilag egyre szarabb lesz, ez teny.

Minden egyre egeszsegtelenebb lesz. Kb semmiben nem bizhatsz meg, mert a pénzért barmit belehazudnak a kepedbe (vegyszerek, gyógyszerek, egeszsegugy, stb stb)


Ezek tenyeben kell donteni.


Nem csak a mostani valsag az ami miatt felni lehet. Az mar csak hab a tortan..


Nekem van 2 gyönyörű gyermekem, a mindeneim. De nem vagyok nyugod, hogy mégis milyen jovo var rajuk.

2022. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

6.

Komolyan nem tudom miről beszélsz? Jártál te történelem órára?😅

2022. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

Persze.

Anno háborús időkben is születtek gyerekek. Máskülönben nem irkalnank itt.

2022. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen egyre rosszabb a világ. Bezzeg a világháborúk idején, meg az 50-es években micsoda buli volt a gyerekvállalás 🤦‍♀️ Sosem volt még ilyen jó és biztonságos emberként a Földön élni és ez akkor is így van, ha engem is aggaszt a klímaváltozás és a következményei.
2022. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
De a világháborúk idején nem volt tudatos családtervezés, csak keféltek eszetlenül, aztán jött a gyerek (igaz, sokan még ma is)
2022. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!