Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes rákérdezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rákérdezni?

Figyelt kérdés
Pár napja egy buliban voltam, ahol egy lánnyal nekem úgy tűnt hogy viszonylag közel kerültünk egymáshoz. Az éjszaka alatt elég sokat szemeztünk, aztán a fejét az ölembe hajtva aludt el. Viszont nem tudom eldönteni hogy az ő részéről lehet-e kettőnk között több is, mivel egyébként nem nagyon szoktunk beszélni csak ismerjük egymást. Erre megéri rákérdezni nála és hogyha igen akkor hogyan nagyjából hogy az ne legyen akár ciki, sértő. A helyzetet viszont az is bonyolítja hogy az egyik haverom nővére és egy másik haverom exe a lány.

2021. okt. 31. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
A haverodnak nem gáz ez, hogy az exével kavarsz? Szerintem ha nem életed szerelme a lány, hanem csak szimplán tetszik, akkor kérdezz rá a haverodnál, hogy nem-e baj ez neki. A csajt meg hívd el valahova, ha elutasítja és nem akar másik időpontot keresni akkor egyértelmű, hogy részéről ez ennyi volt. Ha pedig szívesen elmegy veled randizni, akkor nyilván ő is szeretné a folytatást.
2021. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy gáz neki, ő is ott volt a buliba szóval látta is, ahogy ismerem ha zavarta volna akkor szólt volna vagy legalább írt volna másnap hogy nem oké.
2021. okt. 31. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Én azért rákérdeznék a biztonság kedvéért, legalább érzi azt, hogy fontos neked a véleménye.
2021. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen csak kezdj el közeledni bulin kívül is a csajhoz. Úgyis kiderül hogyan alakul majd
2021. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem hogy az 1-est meg a 3-ast miért kellett lepontozni, legalább valami értelmeset írt.
2021. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Valaki, akivel semmilyen érzelmi viszonyban, kapcsolatban nem vagy, az a fejét az öledbe téve alszik el? Részeg volt, vagy mi volt vele?Előbb beszélgessetek, és ha már dúl a szerelem, akkor aludjon el az öledben.Ez elég furcsa nekem.
2021. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igen, érdemes.

Kérdezz rá nyugodtan. Miért? Mi történhet annál rosszabb, mint hogy megválaszolja kérdésedet?


Talán csak az, hogy értelmetlenül, vagy... félreérthetően. Vagy esetleg válaszra sem méltat.

Ám innentől máris okosabb lettél... a vele kapcsolatos kételyeidet illetően.


De, ha csak annyit teazel, mint amit 4-es írt, már az is előrébb visz.


Azt viszont neked kell eldöntened, hogy ki legyen ezen túl a fontosabb számodra: 1)a lány (és véleménye), vagy 2)a haverok (és véleményük).


Az ERŐ legyen veled!

2021. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amugy, azok miért lettek lepontozva akik azt mondták azért rá kéne kérdezni a havernál? Én pl személy szerint lesz*rom ha valaki összejön az exemmel, de valaki nem és én azt tiszteletben tartom ha értelmes barátról van szó.
2021. nov. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából azóta az exével inkább ezt megbeszéltem, a tesója viszont még nem tud róla. A lánnyal viszont azóta már beszélgettem párszor. Köszönöm mindenkinek a válaszait. (1-est, 3-ast nem én pontoztam le)
2021. nov. 2. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!