Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hós a kislányom. Szeretnék...

15hós a kislányom. Szeretnék kistestvért. Mikor érdemes belevágni? Kis korkülönbséget szeretnénk. Ti mikor vágnátok bele? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ha kis korkülönbséget szeretnél akkor mondjuk most :)

nem rég volt egy kérdés ki szerint mi a kis korkülönbség, én azt válaszoltam, hogy 3 év alatt belefér, de a többség két évet írt...

mi amúgy 12 hónapos korában kezdtünk el próbálkozni a babámnak, de 5 hónap kellett mire összejött pedig LH teszteztünk és hőmérőztünk - ezt is kalkuláld bele. Így 2 év 2 hónap lesz köztük.

2016. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 14 hós,de 2 éves kora előtt semmiképp nem vágunk bele.Az ok pedig az,hogy még neki is nagy szüksége van rám.Az előző terhességemet végig hánytam,és nem voltam valami jól.Főzni nem tudtam,mert amin kinyitottam a hűtőt,már fordult is a gyomrom.Ha most is így lenne,tudom,hogy nem tudnám maximálisan kielégíteni az igényeit,ey az ő rovására nem fogom újabb gyereket vállalni.Az első 2 évet meghagyom teljesen neki..
2016. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18 hónapos volt a fiam, amikor először el tudtam képzelni, hogy legyen még egy gyerekünk. 20 hónapos volt, amikor belevágtunk, majdnem napra pontosan 30 hónap (vagyis 2,5 év) van közöttük.
2016. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor elég erőt és energiát érzel hozzá.

Próbálj beleképzelni most a mindennapjaidba egy csecsemőt. Ha okésnak látod akkor rajta, ha nem akkor még várjatok.

2016. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 hós a lányom,én a 8. hónapban vagyok. Nekünk így volt jó, így akartuk. Nagyon várom már a pici érkezését és hogy a nagyobbik hogy reagál majd rá.
2016. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen 4es! Kérlek mond el,hogy milyen pózban!! Légyszi!!!! De jó részletesen ám! :))


5ös! Igen folyton ezt teszem! Elképzelem! Hol belefér egy kis baba hol pedig nem! Erre írtam,hogy bizonytalan vagyok!


Mindenkinek köszi a választ! Különösen a 4esnek,bár csak félig mert várom a további válaszát,hogy miként is.... :P

2016. márc. 18. 22:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Na a 4es válaszát törölték is!
2016. márc. 18. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha kis korkülönbséget szeretnél, akkor minél előbb, mert ha most azonnal teherbe esel lesz köztük 2 év. :) A három év az átlag, az én megfigyelésem szerint és az emberek már a 4-5-öt is nagynak szokták mondani.:) Szóval megítélés kérdése ez is persze, de ha még bizonytalan vagy, talán várj egy kicsit, viszont sok minden fog változni benned, ha áldott állapotba kerülsz, az egész 9 és fél hónap egy felkészülés, szóval lehet, hogy csupán annyi hiányzik, hogy a hormonok elkezdjék a dolgukat.:) Ha úgy érzed nem, várj még vele. Lehet, hogy okod van rá.
2016. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi ugyanìgy voltunk,h kis korkülönbsèget szerettünk volna. Nyáron mèg elmentünk kirándulni,h egy utolsót pihenjünk 3ban ès utánna vágtunk bele. Ekkor volt 18 hòs a lányunk. A tesò a 3.hònapban fogant , ìgy 2ev 5 hònap lesz a lányok közt.

Ha nincs semmi akadálya èn belevágnèk,mert nembiztos,hogy mindjárt összejön.


22 hkm

2016. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább a 2 éves kort várd meg, ne gondold,hogy olyan jò ha nagyon kicsi a különbség.
2016. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!