Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon butaság ez az állítás a...

Vajon butaság ez az állítás a nemeket illetően?

Figyelt kérdés

Rengeteg lányos anyukától hallom, hogy mennyire örülnek a gyermekük nemének. Azért, mert szerintük a felnőtt gyerekek közül a lányok sokkal közelebb állnak az anyjukhoz. Szerintük a fiúk elhidegülnek, miután házasodtak. Azt állítják, hogy a lányoknak segíthetnek megszervezni az esküvőt-együtt szervezés,izgulás. A lányoknak szervezhetnek majd babaváró bulit, a lányokkal lehet pletykálkodni és figyelmesebbek.

Szerintem meg ez butaság. Fiúnak nem lehet esküvőt segíteni szervezni, vagy beszélgetni egy jót?

Én rengeteg elhidegült nagylányt látok, akik évente párszor dugják haza az orrukat, pedig nem a világ másik felén élnek. Vagy akik sokat veszekednek az anyjukkal.

Szerintem tökre hülyeség. Én fiút várok decemberre. :)


2022. aug. 18. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz !Tapasztalat!Azért van ez így,mert a fiunak a csaj diktál.A csaj meg nyilván jobb szereti maga mellett tudni az anyját,mint az anyósát.Ilyen egyszerű.
2022. aug. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11: azért a teljes igazság kedvéért azt tegyük hozzá, hogy csak egy életképtelen papucsnak "diktál" a csaj. Azt a papucsot meg te nevelted fel 🤷‍♀️
2022. aug. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pont hogy a fiúk közelebb állnak. A legtöbb házasságban a férfi anyja miatt áll a bál, lányos szülőkkel is szokott baj lenni, de a legtöbb felállás az, hogy anyuci pici fiát megbabonázta egy szirén, és azt a szirént el kell távolítani.
2022. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!