Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a feleségem...

Hogy vegyem rá a feleségem hogy vállaljunk gyereket?

Figyelt kérdés
Én 36/f és a feleségem 35/n 8 éve vagyunk házasok. Én nagyon szeretnék gyereket de a feleségem nem. Hogy vegyem rá hogy akarjon? Azt mondja hogy a saját gyerekkori traumái miatt és a mentális állapota miatt (depressziós) nem akar és nem is tudna egy gyermeket felnevelni. Amikor megismerkedtünk már akkor mondta hogy ő nem akar. De reménykedtem benne hogy meggondolja magát. Hogy vegyem rá? A feleségemet nagyon szeretem nem akarom elhagyni.

2022. aug. 29. 07:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezt még esküvő előtt kellett volna megbeszélni. Ő nem akar és kész. Erre rávenni valaki nem korrekt. Váljatok el és keress valakit akivel egy az elképzelésetek.
2022. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
95%
az egyesnek teljesen igaza van
2022. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük esküvő előtt. Azt mondta hogy biztos hogy nem akar. Még reménykedtem hogy meggondolja magát.
2022. aug. 29. 08:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy se vedd rá. Nem akar és kész. Ráadásul nôként a terhesség, szülés, gyereknevelés 90%-ban neki lesz szívás.
2022. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart és most sem akar, hiába reménykedtél. El kell fogadnod a döntését.
2022. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar. Ennek tudatában vagy vele, így vetted el feleségül. Ha mindig azt mondta, hogy nem akar, akkor miért reménykedtél? Úristen...
2022. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!
2022. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehát elmondta hogy nem akar… erre te arra alapoztad az egész házasságotokat hogy hátha meggondolja magát?

Hát kedves kérdezi itt te magadnak kreáltad ezt az egész helyzetet. Ne vedd rá sehogy, nem akar.

Döntsd el hogy a feleséged fontosabb, vagy hogy gyereked legyen és eszerint vagy hagyd őt szépen békén, vagy pedig hagyd el.

2022. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért reménykedtél?
2022. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy. Korrekt volt, megmondta, hogy nem akar. Ezt nem lehet erőltetni. Döntsd el, ki a fontosabb, a feleséged, vagy egy meg nem született, általad elképzelt személy.

N

2022. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!