Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen lettél APA?...

Hány évesen lettél APA? Ideális volt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

26.

Szerintem ideális kor volt.

2022. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még kiegészitenem a kérdést azzal , hogy szerintetek mi az ideális alsó és felső limit az apa oldaláról?
2022. aug. 31. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Párom 46 éves. Most lesz apuka. Sajnos így alakult az élet, hamarabb nem jött.
2022. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az ideális alsó határ 20 év felett van. Felső határ? Nos azt nem tudom. Én 44 évesen már nem igazán vállalnék babát.
2022. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
32 évesen lettem apa. Akkor korainak, most 36 évesen kicsit későinek érzem. Szerintem a 28-32 év körül ideális, de az sokkal fontosabb, hogy meglegyenek az ideális körülmények.
2022. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Az első gyerekem 23 éves koromban született, mert az anyja azt mondta szedi a fogamzásgátlót. (Tönkre is ment a kapcsolatunk, de nem a gyerek miatt)

A második pedig februárban fog, 31 éves vagyok.

2022. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
28 volt párom
2022. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs hasznos és nem hasznos válasz mindenkire zöldet nyomtam, ti is tegyetek így!
2022. szept. 1. 08:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erre így általánosságban nem lehet válaszolni. Az én férjem 31 évesen lesz apa. A baráti körben is ez a jellemző, a 30-as évei elején született gyereke a legtöbb férfinak. Ez ugye azért is van, mert általában a nők valamivel fiatalabbak a kapcsolatban, 4-5 évvel kb. És egy nő is azért ma már általában 25+-os mire eljut idáig, úgyhogy ehhez jönnek a 30+-os apukák.

De az én apám pl 26 volt mikor születtem (ők egyidősek anyámmal), és nála jobb apát nem ismerek. Szóval az sem feltétlen baj, ha fiatalabb a férfi.

Az ilyen 40+-os babavállalásra én nem jó példákat látok a környezetemben. Nyilván mondjuk jó estében anyagilag ilyenkor többet tudnak adni a gyereknek, de én azt látom, hogy idegezetük, türelmük kevesebb már egy csecsemőhöz, kisgyerekhez, kamaszhoz, nem visz úgy a lendület, mint fiatalon. De biztos itt is van kivétel, aki nagyon jó apa ennyi idősen.

2022. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A volt parom 20 eves volt mikor kiderult, hogy terhes vok. En 25 voltam.

Se jo parnak, se jo apanak nem volt mondható. 7 evig voltunk egyutt. Akkor jott ra, hogy neki kimaradt a bulizas, a csajozas. A gyerek mellett folyton az xboxon logott a batataival, de neki az nem volt eleg. Ittjagyott minket, mert szemet vetett 1 masik nore. Vagy a no ra.

A lenyeg, hogy ha egy ferfi nem tud befele elni, a csaladjaval nem erzi jol magat, akkor tok mindegy hany eves. Es mig erre nem erett meg, minta apa se leszbelole. Szerintem.

2022. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!