Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyaszfeldolgozas ovis gyerek...

Gyaszfeldolgozas ovis gyerek eseten?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk a hirt, hogy kislanyom ovis baratnoje hirtelen elhunyt, sajnos szivbetegen szuletett (wpw syndrome). Kislanyom nagyon erzekeny es felek ezt kozolni vele. Ebben a korban ti gyereketek hogyan dolgozta fel a gyaszt? Ovonok segitseget és velemenyet is ki fogom kerni.

2022. szept. 13. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen szakembert javaslok.
2022. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Óvóda pszichológustól kérnék ehhez segítséget.
2022. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Meg kell neki, hogy meghalt. (És Nem hozzátenni így, hogy meghalt ,,és kész." hanem csak ,,meghalt."---ezt valahol konkrétan olvastam valami idevágó szakmai könyvben/ cikkben. Többet még nem tudom, mit írtak. Régen olvastam.


esetleg még azt lehet neki mondani, hogy ő már az angyalkákkal van; ők vigyáznak rá. --ez meg itten saját kútfőből jutott eszembe.


esetleg még azt , hogy ,,Meghalt. Ő már nincs többé, ő már nem fog visszajönni; nem jön többet az oviba; elment; és mostmár az angyalkákkal van, és most már az angyalkák vigyáznak rá." Remélem, így jó lenne; a nincs-et csak azért írtam; hogy egyértelmű legyen a számára ; de nemtom, mennyire kavarná meg a nincs-és az angyalkákkal van; de akkor lehet mondani, hogy pl ,,Itt nincs, de máshol van."


Remélem, jókat írtam. Meg szal,hogy nem jön már vissza vele többet az oviba játszani; még akár ez is lehet benne; ja és még nem túl gyorsan; hanem mondatonként mondva;

2022. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne mondd, hogy elaludt.


Meghalt, már a mennyekben/angyalok közt/felhők közt stb van, mert nagyon beteg volt. Ott neki hó,mert nem fáj már neki semmi.


És utána ha kérdez,válaszolsz az ő szintjén.

2022. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem mind a kislány hozzátartozóinak, mind nektek! 😥🕊️
2022. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt semmikép ne mond, hogy elaludt. Nekem gyerekként ezt mondták, hónapokig rettegtem esete lefeküdni, mert féltem, hogy én is végleg elalszok
2022. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!