Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha utálom anyost érzi a gyerek ?

Ha utálom anyost érzi a gyerek ?

Figyelt kérdés
Nem mutatom és nem is mondom, de tény hogy feszültebb vagyok miután itt van/volt. 2 éves gyerek megérzi?

2022. szept. 11. 14:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ha utálom anyóst*
2022. szept. 11. 14:03
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Erre én is kíváncsi vagyok. Meg hogy miben nyilvánul ez meg, honnan lehet tudni, hogy érzi a gyerek.
2022. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Dehogy érzi meg...
2022. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Persze. Aztán, ha nagyobb lesz, akkor el lehet neki magyarázni, hogy miért van ez.

Nálunk így van.

2022. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom h érzik e a gyerekek.

Apósomat nagyon utálom, ettől függetlenül a gyerekek szívesen mennek hozzá stb

2022. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Tudja hogy máskép viselkedsz ha ott a mama. Fura is lenne ha nem tudná.
2022. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha a gyerek hiperszenzitív, intuitív alkat akkor megérezheti. Viszont felnőtt emberek vagytok, ha van rá mód, akkr igenis rendezni kéne a nézeteltéréseket. Ha meg nem megy, akkor legalább a gyerek jelenlétében próbáljatok meg erőt venni magatokon.
2022. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én erőt veszek magamon. Nem vitatkozunk vagy ilyesmi, csak az anyósom sokszor nagyon kioktató és okoskodó. Próbálok nem is reagálni úgy a beszólásokra, de volt többször is hogy sírtam miután elment. Nyilván próbáltam leplezni a gyerek előtt, de nem mindig lehet. Alapból is látszik hogy nem szeret engem. Én mindig udvariasan megkérdezem hogy van, amikor beteg volt vittem neki süteményt. Ő sosem kérdez vissza, egyértelműen látszik hogy nem kíváncsi rám. Viszont a párom nem áll ki mellettem, mert nagyon konfliktus kerülő. Ha az anyja mond valamit és én szóvá teszem akkor mindig az a válasz hogy nem úgy gondolta és hogy csak viccelt.
2022. szept. 11. 15:56
 10/21 A kérdező kommentje:

Már gyomoridegem van ha tudom hogy átjön. Mindenre azt mondja nem jól csinálom. Viszont ha azt mondom az már ma nem úgy működik (mondjuk amikor nem keztdtem el 2-3 hónaposan hozzá táplálni az anyatejes babámat) akkor egyből fennhangon közli :

Én már felneveltem 3 gyereket csak jobban tudom mint te!

2022. szept. 11. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!