Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisfiamnak fityma szűkülete...

A kisfiamnak fityma szűkülete van 6 éves,félig lehet csak hátra húzni neki.A gyermekorvos látta,le akarta rántani neki. Nem tudom mit tegyek.Kitegyem egy ilyen fájdalmas beavatkozásnak a picit? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer hátra kell húzni...
2022. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha a gyerekorvos ezt akarta csinálni, akkor nyilván nem a saját szakállra akarta, hanem ez a szakmai protokol (előírás, javaslat).

Egyébként meg mit csinált a kedves szülő az elmúlt pár évben ? Merthogy 3 éves kor után már meg kell tanítani a kisfiúknak, hogy minden fürdéskor húzzák hátra és mossák meg.

2022. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Novák Hunor Fütyi vagy fityma kisokosát ajánlom.
2022. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél később teszed meg annál rosszabb lesz a kisgyereknek...
2022. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gabcsi ***** válasza:
A gyermek orvos nem véletlenül akarta csinálni, kellemetlen, de rá tud világítani problémára is, pl a makk mögött a szmegma fel tud halmozódni, ami egyáltalán nem jó. Egy pillanat alatt lerántja, be is lehet krémezni utána, egy dolog kellemetlen, hogy utána fürdéskor is meg kell csinálni, ez mondjuk néhány nap, a gyerekeknél gyorsan gyógyul. Nem kell hanyagolni és viccesen is lehet felfogni, később maguknak csinálják már.
2022. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5/5 Muszály volt neki megcsinálni,nagyon sajnáltam szegénykét,mert elégge megviselte.Még utána is kellett kezelni,de nem én csináltam.
2022. dec. 4. 10:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, most már jobban van a kukija?
2023. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobban de tornáztatni kellene neki,de nem akarja engedni,hisztizik ellenáll nem tudom mit tegyek,nem szeretném kínozni.
2023. aug. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De miért nem a kérdező írta a választ?
2023. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért nem mert,a régi oldalamat megszüntettem.
2023. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!