Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » KAMASZ fiu vagyok 18 eves de...

KAMASZ fiu vagyok 18 eves de a peniszemrol nem jon le a fityma! Szeretnem ezt orvosi beavatkozas nelkul vegrehajtani. Olvastam mar sokat ezek utan de nemnagyon tudtam meg sokat, milyen hazi modszerek leteznek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megértem, hogy nem akarsz orvoshoz menni. Próbáld meg tornáztatni a bőrt egy kis baba olajjal! Ha nem jársz sikerrel, akkor meg szedd össze a bátorságod és Menj el urológus orvoshoz!
2016. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Jobb lenne, ha nem egyedül próbálnád ezt megoldani! Ne kockáztasd az egészséged, inkább fordulj urológushoz!
2016. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem kamasz vagy (főleg nem kiabálva), hanem felnőtt férfi. Valószínűleg olvasni nem tudsz, ha eddig nem találtál választ a kérdésedre, ráadásul ostoba is vagy, hiszen az orvostól rettegsz.

Akkor mi mi a fenét csináljunk helyetted?

2016. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha nemtudsz normalis valaszt adni akkor szerintem folosleges dolgokat ne irj! Nem rettegeg az orvostol csak kinos ez a tema es nem szeretem ha idegenek bamuljak a peniszem es azert kertem itt segitseget, hogy ha nemmuszaj akkor nem mennek orvoshoz!
2016. szept. 30. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Amint az első válaszoló javasolt kipróbálhatod,de naponta kell,kitartóan végezni vagy babaolajjal vagy este közepesen meleg vízben tornáztasd a fitymád,de nagyon óvatosnak kell lenni,ne hogy megsérült és ha hónapok alatt sem lesz javulás akkor 14 éves kortól egyedül el lehet menni,msok tudta nélkül urológushoz,beutaló nem kell,vagy a rendelési időre el kell menni vagy telefonon célszerű időpontot kérni,akár magán rendelésre menni,mert ott tapintatosabbak,diszkrétebbek lesznek.Magán rendeléseknél általában van elfüggönyzött vizsgáló ahol csak te meg az orvos lesz csak bent és az orvos is férfi.



Ha nem válik be az otthoni módszerekkel keress fel urológushoz.


Sok szerencsét!



Mennyire tudod a fitymád hátrahúzni ha petyhüdt és ha merev a péniszed?

2016. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!