Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik volt a legfeleslegesebb...

Melyik volt a legfeleslegesebb baba-, vagy kismamakütyü, amihez "szerencsétek" volt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk a kis kesztyű. Két gyereknél nem használtam. Harmadiknál megvettem, mert mindenki azzal jött, hogy kell a korházba. Aztán nem is használtuk.
2022. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Víz hőmérsékletet mérő kiskád. Bár nem vettük meg, szerencsére nem hagytuk magunkat rábeszélni. Illetve az etető cumi és kanál verziója, tudod, az a fajta, amibe bele tudod rakni az ételt és úgy adagolni. A cumit egyszer használtuk, a kanalat pedig egyszer sem. Felesleges volt mindkettő.
2022. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Egyenlőre a nosiboo az ami kihasználatlan, már elmúlt 1 éves de eddig 1x sem kellett használni. Ez persze még változhat.
2022. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

A vízhőmérő végül fürdőjátéknak jó volt. :)


Rezgő pihenőszék a lányomnak, nem is szerette. Piciként sírt benne. Később már jobban élvezte volna 5-6 hónaposan de az oldalába kapaszkodva fel akart ülni és előrehajolt - mivel ülni nem tudott, csak az öv tartotta meg. Szóval hasznát nem vettük egyáltalán.

2022. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
adamo hinta - gyűlölt benne lenni. szerencsére ajándék volt, hamar adtuk is tovább 😅
2022. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Láttam olyat, hogy popsitörlő-melegítő. Az jó? Senki nem említette...
2022. szept. 16. 13:07
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sokuknak eszünkbe sem jutott popsitörlő melegítőt venni.
2022. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Alapvetően maga az elgondolás nem rossz, mert az én lányom pl nagyon utálja a hideg popsitörlőt, volt, hogy be is pisilt miatta.
2022. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Na, a popsitörlő melegítő az tipikusan a teljesen felesleges kategória.
2022. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Néha olya hideg volt a törlő, hogy utólag én olyat vennék.

Nálunk a pelenkázószekrény lett felesleges kb sose használtuk.

A pólya is, vettem, sose használtuk.

2022. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!