Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól kell 5-ös méretű...

Mikortól kell 5-ös méretű pelenka?

Figyelt kérdés

A kisfiam 8 hónapos lesz és kb 8kg.

A Panpers Premium Care bugyipelusból most vettem 4-es méretet (mert a 3-as már nem bírta el a pisit).


Libero Tuch Pants pelusból 4-et használunk, de mintha rövidebb lenne a derekánál és van, hogy az éjszakát nem bírja ki.


De lehet az 5-ös még nagyon nagy lenne, igaz?


Nagyon nagy bajba vagyunk most a pelusokkal. Sokat kipróbáltunk, hogy váltottunk tépőzárasról bugyipelusra. De így elvesztem a méretezésben…



2022. szept. 2. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél egy 5-öst, és nézd meg, előbb utóbb úgy is belenő szóval nem lutrira veszed :)
2022. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Mivel a te babád biztosan eljut addig a méretig így nem veszítesz, ha veszel egy dobozzal most.


(nekem 3 és 3,5 évesen lettek szobatiszták, de 4+osat is csak akkor vettünk amikor nem volt 4es)

2022. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A 4+ mit jelent? Nem értettem soha.
2022. szept. 2. 08:25
 4/13 anonim ***** válasza:
a libero kisebb meretezesu, mint a pampers, szóval esélyes hogy abból jó az 5ös :)
2022. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rá van írva a pelenkákra a súlyhatár. Az azért elég jó viszonyítási alap.

A 4+ a 4-es és 5-ös közti méret, ha a 4 kicsi, de az 5 még nagy. Nem atomfizika...

Én a 8,5 kilós lányomra 4-es libero touch pelenkát (nem pants) veszek, bőven jó rá.

2022. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem is feltűnt, mintha a Libero kisebb méretezésű lenne.
2022. szept. 2. 12:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Fiam 10 kiló és 85 centi kb.,másfél éves. Libero up&go bugyipelenkát használok neki, eddig nem okozott csalódást, pisitől nem ázott át este sem, pedig reggelre fél liter pisi benne van. Általában a kilókhoz mérve nekünk be is válik ami erre a márkájú zacsira rá van írva. Persze természetesen, ha nagyobbra váltunk, akkor mindig egy hónapig picit lehet nagy, de hamar belenő és nem okoz gondot.
2022. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az lemaradt, hogy ebből mi 5-ös méretet használunk.
2022. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 77 cm 9 és fél kg . Pampers pelenkát szoktam venni neki, 4es méretet. ( Pampersen belül most jelenleg az Active Babyt) Liberot nem próbáltam még. Én eddig mindig azt csináltam ha ilyen dilemmába voltam váltások előtt,hogy vettem egy kisebb csomaggal a nagyobb méretből. Úgyis akkor látod igazán hogy mennyire nagy rá esetleg. Nekem is volt hogy láttam rajta hogy nem annyival nagyobb, úgyhogy elhasználtam ami a kisebb méretből volt és legközelebb már a nagyobbat vettem.:)
2022. szept. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az lemaradt hogy a kislányom most lett egy éves augusztus végén. :)
2022. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!