Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Születési időpont kikérése...

Születési időpont kikérése kórházból?

Figyelt kérdés
Lécci írjátok le, mi volt a menete és hogy melyik kórház volt ez (illetve a várost is mellé). Köszi.

2022. szept. 20. 20:49
 1/10 A kérdező kommentje:

Miért lett átrakva másik kategóriába?

Na mindegy :D

2022. szept. 20. 22:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint arra vagy kívàncsi, hogy x èvvel ezelőtt valaki pontosan hány òra hàny perckor született?
2022. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kiváncsi hogy mely kórházakban hogy zajlik az eljárás és hol mennyire egyszerű hozzá jutni illetve hol mennyit kell érte fizetni
2022. szept. 20. 22:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Mihez?
2022. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te azt képzeled, hogy kinézel egy dátumot, ami szimpi, és kifizeted, hogy aznap szülhess? Wtf???
2022. szept. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos vàrandósság 37-42 hétig tart. Tehát még a hónapot sem tudni biztosra. Ultrahg alapjan szoktak egy napot megadni, mikor a 40. hetet töltöd. De ez nem a szülés napja legtöbbször. Az ultrahang lelet legfelsō sorában szokott lenni.

Olyan lehet, de törvényelenes és káros, hogy keresel egy korrupt orvost, aki egy megadott napon mondvacsinált okkal pénzért beindítja a szülèst vagy megcsászároz.

2022. szept. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem a kérdést.

Azt akarod tudni, hogy pl Kis Mari pontosan mikor született,

vagy hogy szülhetsz-e mondjuk december 10-én du. 2kor ha akkor szeretnél?

🤔

2022. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mivel eredetileg nem ide írtam, csak valaki áthelyezte ebbe a kategóriába.


Szóval a saját születési időpontját kikéri az ember a kórházból, legtöbbször asztrológiai céllal (és a kérdést is abba a kategóriába tettem). Mivel át lett rakva más kategóriába, így érvényét veszti a kérdés és tele lesz félreértésekkel, amit az előző válaszok is igazolnak.


Nem, nem vagyok terhes és nem tervezek gyereket!

2022. szept. 21. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha elérhető az illető anyja, meg lehet kèrdezni, van, aki emlèkszik.
2022. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a helyi levèltárban is meg kell legyen? Nem?
2022. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!