Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudattátok a roknsággal...

Hogyan tudattátok a roknsággal, hogy kisfiatok vagy kislányotok lesz?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy csak elmondtátok, vagy volt valami körítés azért?

2022. szept. 29. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Minek köríteni?!

Figyu anya/apa/béla/marinéni...

Fiunk lesz. Ennyi.

2022. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Tesómnak mondtuk el és ő sütött olyan színű krémmel sütit, ő nagyon szerette volna ezt, minket meg nem zavart. Szüleim és tesómék voltak ott, sokkal jobb volt mint gondoltuk, pedig ugye mi tudtuk már akkor. Nagyon nagy feneket azonban én sem kerítettem volna
2022. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Elmondtuk, hogy fiú lesz, szerintem felesleges az ilyen körítés mellé :D
2022. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Úgyis kérdezik hogy mi lesz, kkor megmondod. Ennyi.
2022. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Simán elmondtuk, ahogyan előtte a terhességet is
2022. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Csak elmondtuk. Ráz a hideg ezektől a bulikáktól, meg lufi kiszúrástól stb..
2022. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nem vezethettem akkoriba és apum vitt(párom dolgozot)az orvoshoz,neki röktön elmondtam,aztán mig en elfutotam wcre mindenkinek elpletykalta🤣de nem zavart,énse szeretem ezeket a "babaváros bulis,lufis dolgokat".
2022. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Szia nálunka család a terhességről se tud így egy fotót kapnak amin kislány ruha van egy uh fotóval. Meglatjuk ,hogy értelmezik vagy nem🤣

De amilyen tampoban haladunk a bejelentés irányában lehet majd ha megszülök akkor mondjuk el🤣🤣

2022. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Vittünk tortát, aminek a belseje kék volt :)
2022. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekem szerettek volna valami különlegesebbet a szülők, pontosan ezzel a szöveggel: olyan legyen, hogy ne találjuk ki egyből. Úgyhogy kénytelen voltam kitalálni valamit.

Nagy fejtörések közepedte végül előkapartam az ezer éves magic babám aminek elszíneződik a pelenkája, ha berakják a fagyasztóba. Na azt a kezükbe nyomtam, hogy varázsolják elő a pelusának a színét és megtudják, hogy milyen nemű. Elég nagy sikere volt :D Lehelgették, vizezték forró/hideg… amikor a mikróba akarták tenni akkor segítettem kicsit :D

2022. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!