Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, van köztünk olyan,...

Anyukák, van köztünk olyan, aki szólt az elviselhetetlen szomszédoknak?

Figyelt kérdés

Kérem az adminokat, ne tegyék át másik kategóriába, mert szülők véleményére vagyok kíváncsi.

Pár hónapja költöztünk ebbe a lakásba, és azóta hallgatjuk, hogy az alsó lakó folyamatosan a gyerekeivel üvölt. Nem maga a zaj zavar, az tudom, hogy a panellal jár, de iszonyú nyomasztó ezt minden reggel, este, és egész hétvégén hallgatni. A falak papírvékonyak, szóval nem csak a hang hallatszik át, hanem az egész családi élettel képben vagyunk. A gyerekek hangja nem zavar, csak a szülők folyamatos idegbeteg ordítása.

Nekem is vannak gyerekeim, tudom, hogy ez nem egy csendes műfaj, és nem szeretnék beléjük rúgni, de valahogy mégis jelezni kéne, hogy ez nem állapot. Szerintetek lehet ezt barátságosan, de mégis hatékonyan? Pl. sokszor olvasom, hogy ilyenkor érdemes egy tálca sütivel lemenni, és megkérdezni, segíthetek-e valamiben, de ez nem kínos inkább? Van olyan, aki ezt tényleg megpróbálta, és működött? Vagy egyszerűen írjak rájuk Messengeren, amikor már szombat reggel 6-kor a balhéra ébredek?

Egyébként a család kívülről normálisnak tűnik, egyszer beszélgettünk két mondatot, teljesen rendben voltak, szóval nem az a társaság, aki belém vágja a kést, ha kinyitom a számat.


2022. okt. 8. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Dobj be a postaladaba nevtelen uzenetet de szerintem siman bekopoghatsz. Tarsashaz. Nem a tanyan laktok, hogy mindenki azt hiszi azt csinal amit akar. Nekem is volt ilyen szomszedom ,jol osszevesztunk, mert kozolte higy o azt csinal amit akar, pont mert tarsashaz. Forditva ult a lovon. Utana mindig rahivtuk a rendorseget es befogta. Jo,ok vertek egymast,meg ejjel uvoltott a disco, az egesz haz nem aludt. De akkor sem vagy kényszeríthető arra, hogy egész nap a mas uvolteset hallgasd .
2022. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért vagytok ilyene mrevek? Hát én biztos szólnék neki, hogy ugyan nincs közöm hozzá, de mivel ezt hallgatom a saját otthonokban, ezért jogom van szólni, hogy vegyen ebből vissza,mert nyomasztó és nyugiban akarok otthon lenni és, hogy nem a gyerekzsivaly a gond.
2022. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha bekopogsz, javasolj nevelési alternatívát, ami nem a jutalmazás. Ha valaki mégegyszer felhozza, idegbajt kapok, egyáltalán nem működik, nem gátolja meg a gyereket semmiben, abban se, hogy felálljon a kádban, rámásszon a szekrényre és/vagy kárt tegyen magában, másban, vagy dolgokban.
2022. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Miután írtam neki, pár óra múlva teljesen kulturáltan válaszolt. Azóta pedig csend van. :) Örülök, hogy szóltam, remélem, ettől még nem mérgesedik el a viszony.
2022. okt. 8. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!