Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek felelőtlen az az...

Szerintetek felelőtlen az az anya aki a McDonalds-ba viszi a gyerekét?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok aki évente pl egyszer mert az még nem gáz


de aki heti rendszerességgel?vagy azért mert lusta főzni?


2022. okt. 9. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem. A Mekis kaja ugyanugy kaja, mint barmi mas. Tudom, sokan szeretnek bedolni a propagandanak, ami a muanyagrol szol, dehat csak kis logikaval mar ki lehet talalni, hogy valalkik nagyon sok penzt kaptak ezert.
2022. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

A heti szerintem mindenkinek káros a klasszikus “mekizés”…


Viszont ez a “lusta főzni” szerintem erős kijelentés.


A Mekin túl is van élet ilyen napokra, amibel semmi gond nincs.. csak főétkezésnek a Meki kevés.. ( csak kalóriában sok)

Másrészt itt is van normális kaja is.. 1500kcal deficittel és makrofugyeléssel isbtudtam választani ( bár inkább Burger Kinggel vagyok képben.. de egykutya)

2022. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azért itt tudni kell azt, hogy a gyerek mit eszik a többi napon. Mindig ilyesmi kajákat, vagy amúgy viszonylag egészségesen, és hetente egy nap eszik csak ilyesmi kaját, vagy pedig otthon is mindig ilyesmi kaják vannak? Szerintem azért nem mindegy. Szerintem ennyiből nem lehet megítélni senkit sem, túl kevés az infó.
2022. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
A meki tök egészséges, mi bajotok vele?
2022. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
71%

Függetlenül attól, hogy utálom a mekis kaját. Egészen jó minőségi alapanyagokból készül ott az étel (ezt sokan nem gondolnák pedig így van). Ugyan olyanból mint ha te magad vennél zöldséget, húst, pékárut és csinálnál egy szendvicset vagy egy salátát. Tartósítószerek meg egyéb “káros” anyagok meg minden élelmiszerben vannak. De ezt mindenki tudhatja aki elolvassa a vásárolt élelmiszerek öszetevőit.

Szóval mi a gond azzal, hogy pl. nem menzás kaját esznek hanem mekit?

Ebből a “lusta főzni gondolatmenetből inkább a gyűlöletkeltésre hajaz a kérdés, nem pedig arra, hogy meg akarsz tudni valamit.

2022. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem felelőtlenség. Nem azért ítélem el, mert lusta az anyuka főzni. Normálisabb helyre is lehet menni, ahol rendes ételek vannak. A mekis az egyik legrosszabb választás. Ráadásul könnyen rászokik a gyerek, mert ott az ajándék, mert gondolom azt is kap.
2022. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez a kérdés csak reflektálás az előző kérdésre, amit az az anyuka tett fel, aki 10x viszi kb havonta mekibe a gyerekét. Felesleges konfliktuskeltés csak a cél...
2022. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

"Egészen jó minőségi alapanyagokból készül ott az étel (ezt sokan nem gondolnák pedig így van). Ugyan olyanból mint ha te magad vennél zöldséget, húst, pékárut és csinálnál egy szendvicset vagy egy salátát"


Dolgoztam mekiben és burgerkingben is diákként. Nem hinnéd el, ha mesélnék arról, hogy mi van azokban az alapanyagokban, amit ott beletesznek. Persze, a zöldség egészséges, de kb csak az, minden más borzasztóan sok mű dolgot tartalmaz vagy olyan eljárással kell elkészíteni helyben, amit nagy jóindulattal sem lehetne jónak nevezni.

2022. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy.. kaptál elég választ, és ha még százszor is megkérdezed akkor is csak szemét marad a mekis kaja.
2022. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Érdekesek ezek a válaszok.

Nemrég is volt egy mekis kérdés, ott szarrá szekálták a kérdezőt, a végére már mindenki azt hajtogatta, hogy még a cukor is rohadt egészséges, minél többet kéne belőle enni, nemhogy a mekis kaja.

Az előző mekis kérdésnél, ahol gyakran viszi a mekibe a gyereket a szülő, ott mindenki azt írja, hogy ne, mert marha egészségtelen.


Igazából az összes kérdésnek az a lényege, hogy ellentmondjanak a feszült válaszolók a kérdezőnek.

2022. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!