Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyermekünknek az összes...

A gyermekünknek az összes McDonald's Happy Meal menü játékot meg szoktuk venni ami 10 játékot 10 étkezést jelent havonta ez káros a gyerekre vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 17:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez szerintem nagyon durva. Tényleg háromnaponta mekis kaját eszik a gyerek?
2022. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Tehát 3 naponta, durván hetente kétszer egy McDonalds?

Kicsit sokallom, én heti egynél többször nem merném ilyen műkajákkal etetni.

2022. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
1 év alatt nem járunk ennyit, nem 1 hónap alatt
2022. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

De amúgy komolyan, azért az ócska PAPÍR "játékért"? Mi évente egyszer megyünk Mekibe, nyaralás alatt, kifejezetten a játék miatt, idén teljesen kiakadtam a papír Minyonon. Össze lehett rakni, játékra alkalmatlan. A régi játékok jók voltak, 300-400 forintért sokat vettem használtan, rengeteget játszottak velük a gyerekek.


Szerintem ez a papír "ajándék" a fölösleges, pazarló szemét, mert egy percet nem lehet vele játszani. A régi mekis játékok kiszolgáltak több gyereket, sok örömöt okoztak.

2022. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem káros, max havi egy. Nagyon egészségtelen az a kaja havonta 10x meg pláne.
2022. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Én nem etetnék vele ennyit. Anno anyukám és a keresztanyukám unokatesómmal minket is vittem mekibe, irtó sok játékom volt onnan, pedig évente 3-4 alkalommal mentünk kB. :/ Szerintem ennyi ízfokozó senkinek se tesz jót, nem még egy fejlődő szervezetnek. :/
2022. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha nem érdekel a gyereked egészsége, akkor belefér
2022. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Az nem megoldás hogy heti 1x mentek csak? És 2 happy meal egy neked egy a gyereknek?

Én anno félévente egyszer ha elmentem(anyu úgy vitt) a saját gyerekemet meg max havi 1x viszem (majd.) de akár ritkábban. Tele van minden mufranccal (ha most eltennel 1 hamburgert és elovenned 1 év múlva ugyanúgy nézne ki.) szóval káros igen.

2022. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Ez rengeteg.

Mi max évente 1x megyünk, de van, hogy még akkor se. Mondjuk nincs is hozzászoktatva a gyerek. Születése óta én főzök, itthon eszünk.

2022. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Kíváncsiságból most megnéztem, hogy mennyibe kerül egy happy meal. Most komolyan, képes vagy arra a sz@rra alkalmanként 1330 forintot kiadni? Az havi 13300,és gondolom, hogy ilyenkor nem csak a gyerek eszik, hanem ti is.


Eeve undorító a mekis kaja, nem laktató, ráadásul egészségesnek sem mondható. Azért költeni ennyit, hogy kapjon a gyerek egy ócska gagyi játékot...


Hagyjuk, költsétek csak ilyen szutykokra a pénzeteket, ha nektek így jó...

2022. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!