Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi "paramami kérdés"?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára...

Szóval mostanában egyre több olyan kérdést olvasok itt amitől elképedek néha. Pl.Terhesen lehet parfümöt használni, terhesen lehet fafülgombát enni, terhesen baj ha megemeltem pár kilós cuccot, terhesen lehet, ettem sajtot ártottam a babának, jégkockval hűtöttem a hasamat lehet baja a babának tőle, hidegtől?.. stb stb...Mostanában kitört ilyen új hullám vagy mi amitől egyre több terhes nő elveszti az eszét vagy mi van itt? Én néhányra úgy tudtam a választ hogy nem vagyok terhes de ami itt folyik az sokszor elképsztő. Mit gondoltok ezekről a kérdésekről?



2022. okt. 12. 00:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10

Milyen "felfogással"? Hol írtam róla, hogy én mitől "tartok"?

A hozzászólásom lényege mindössze annyi volt, hogy a fogorvos hozzászóló (8-as) állításával szemben pont, hogy nem felel meg a józan ész szabályainak az, amit ír.

2022. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Tele a net is hülyeségekkel!

Még mindig jobb, ha megkérdezi valaki, és pár bunkó lehülyézi, mint mondjuk baj legyen.


Ráadásul csomó olyan dolog van, amire senki nem hívja fel a figyelmet, vagy nem is gondolná az ember, hogy amúgy elviekben "tiltott".

Én a terhesség elején zabáltam a folyós sárgájú tükörtojást, mígnem hallottam, hogy hát amúgy azt nem kéne elvileg. Hozzáteszem, semmi bajom nem volt tőle.


Most más lehet így a gombával meg bármi mással is, amire nem gondolna először, másnak meg egyértelmű.


Egyébként borzasztóan elszomorító,hogy hogy és tudnak itt támadni egy kismamára, mikor ilyenkor alapból érzékenyebb az ember, és iszonyat alacsony EQ-ra vall sértegetni egy kismamát.

Egyes emberek képtelen sértegetés meg trágárkodás nélkül kifejezni magukat az interneten, ez pedig megintcsak nem a kérdező szegénységi bizonyítványa.

2022. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

12, a kérdező nem kismama, vagy, ha mégis, az nem derül ki a kérdéséből.

A fogorvos hozzászólónak pedig igenis jó meglátásai vannak.

A terhesség nem betegség. Egészséges, fiatal nőnek csak a "józan paraszti ész" diktálta viselkedést kellene követnie. Veszélyeztetett, vagy idős terhesnek nyilván óvatosabbnak kell lennie. Ők viszont inkább a védőnőt és az orvost kérdezzék, ne a gyakori közönségét. Illetve, ha kérdezik is, mert miért ne, azért kellő kritikával kezeljék a válaszokat.

2022. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!