Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy 19 évesen még...

Normális, hogy 19 évesen még semmiféle anyai ösztön nincs bennem?

Figyelt kérdés

Sőt, kifejezetten idegesítenek a gyerekek, főleg a kicsik. Nem tudok velük mit kezdeni.

Ez mindig így lesz?


L19


2010. szept. 27. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

reméljük nem. De majd 24-26 éves korodban rádjön a zsongás ne félj. Ezen meg most kár gondolkozni inkáb barátozz barátnőzz.


Ha meg igy maradsz hát istenem...nem vagyunk egyformák:-)

2010. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy OFF- olok. Én meg azon "aggódom", hogy 13 éves vagyok, és annyira szeretem a gyerekeket (itt a kicsikre gondolok), és már olyan sokszor gondolkoztam azon, hogy "Mi lenne, ha már saját családom lenne, felnőtt lennék, stb. stb."

Persze ezen még ráérek gondolkozni!

2010. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy 14 évesen én is sokszor gondoltam így... Aztán egyszerűen megváltozott a dolog.
2010. szept. 27. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 25-26 éves koromig kifejezetten nem akartam gyereket, egész egyszerűen idegesítettek a kisbabák. Úgy gondoltam rájuk, mint kis ordító nyáladzógépekre. Aztán lassan 30 felett szültem, és teljesen rá vagyok olvadva a most 9 hónapos babámra. Teljesen ki vagyok fordulva magamból, imádnivalóan édesnek látom. Szóval ne aggódj, még van remény. Ha meg nem változik Nálad, akkor max. nem lesz gyereked. Végülis az emberi élet fő célja nem feltétlenül a reprodukció.
2010. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel ezen az oldalon olvasgatsz, csak azt hiszed,hogy semmilyen anyai èrzès nincs benned:) semmi bajod, csak 19 èves vagy, ennyi:) amikor megtalàlod majd a pàrod, örömmel fogod vàllalni közösen a gyereketeket.
2010. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En is teljesen igy voltam, mert sosem volt korulottem kicsi a csaladban. Aztan 22 evesen szultem az elsot es minden megvaltozott. A sajat gyereked nem fog idegesiteni, mashogy fogsz mindenre nezni. 19 evesen te egyszeruen meg nem erzed ezt elerkezettnek illetve nincs gyereked, mase meg mas. Mindenkit, szo szerint mindenkit idegesit, ha pl. egy gyerek hangosan sir. Direkt idegesitonek alkotta meg a termeszet, hogy a felnott cselekedjen valamit. A te korodban teljesen normalis, amit erzel es ha sajat gyereked lesz, bele fogsz tanulni magadtol a dolgokba, mert a gyerek megtanit (hogy hogy kell veluk banni), szoval ne aggodj!
2010. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is így voltam, idegesített a gyerekzsivaj és fogalmam nem volt ,mit kezdjek velük. aztán 25 évesen a párom rávett, hogy legyen nekünk is egy kisbabánk. ő ma már 8 hónapos, és bevallom, bennem még szülés előtt 1-2 héttel se volt tiszta, hogy mit is fogok én csinálni, kezdeni ezzel a kisbabával:) aztán jött minden magától, már néha úgy érzem, jöhet a következő:)
2010. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

21 vagyok, sehol semmi. (csak a negatív érzések, szülés, terhesség, gyerekek...)

Ha változok, változok, ha nem, nem. :)

2010. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: van párom is, dúl a szerelem.
2010. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 28 éves koromig nem éreztem semmi anyai ösztönt.aztán jött a vezérhangya,hogy nekem gyerek kell.most már 9 hónapos a kisfiam.
2010. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!