Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság mely lány nevek azok...

Manapság mely lány nevek azok amik nem minősülnek "tucatnévnek" illetve teljesen vállalhatóak, nem furaságok meg minden? Miket mondanál ilyennek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 04:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

A vállalható mindenkinek mást jelent.


De

Nem lesz tucat, ami ezen a listán nincs rajta az biztos.


Viszont nekem a gyerekeim neve az 50 és azon túl van..egyikükéből többet is hallottam màr, főleg mert egy másik adható becenéven hívja sok mindenki( ami zavar) másikuk nevével csaak hallottam, hogy van egy idősebb iskolás a környéken…. De neki is felkapták egy rövidebb változatát a nevének ( ami nem tetszik)


Szóval az 50-en túl sem lesz tucat

2022. okt. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hopp a link lemaradt


Bocsi

2022. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem fontos, hogy ne legyen benne a top 100-ban. Szépen becézhető legyen, felnőtt korban is vállalható legyen.


Személy szerint nekem most a Leonetta név tetszik, Nettinek becéznénk. Fontos, hogy milyen vezetéknévhez választunk, nekünk különleges, magyar, így jól cseng együtt.


Vannak azonban örök klasszikusok, melyek minden korban meg állják a helyüket, és nem is ritkák és nem is olyan gyakoriak.


Pl.: Viktória, Veronika, Karolina, Izabella, Kornélia

2022. okt. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok… pont a 3. Válasza mutatja, hogy mennyire különbözőek vagyunk.. ( ez így van jól!)


Én utálom a beceneveket…


A többivel egyetértek.


Sokaknak fontos, hogy nemzetközi legyen

2022. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akörül érdemes szerintem keresgélni, ami a statisztikában nincs benne a top százban mondjuk 10 éve, de 20-30-40 éve még benne volt, tehát ismerik.
2022. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Lídia, Elda, Frida, Kirilla, Aisa, Alina, Fédra, Felícia
2022. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Pl. Anita, Szilvia, Edina, Gerda, Bettina, Mariann, Gabriella, Fruzsina, Erika, Enikő, Melinda...
2022. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A vallallhatosag mindenkinek szubjektiv, tekintve kinek mi tetszik.


Nálunk amig szóbajöttek nevek, ha lányunk lesz : Olívia, Debóra, Korinna, Zsófia, Frida és Lea volt.

2022. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az örök klasszikus nevek ezek:

Róza

Adél

Lídia

Sára

Abigél

Nóra

2022. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sárából pont vagy 4-et ismerek. :D



Gerda, Anita, Kinga, Antónia

2022. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!