Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mina név vállalható lehet?

Mina név vállalható lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett de kicsit tartok attól, hogy külföldies hangzású bár külföldön legalább előny :D..Legalább is tudom, hogy Japánban is van Mina valahogy néha arra tudok asszociálni bár eredete német, de attól eltekintve mennyire lenne szokatlan ha valakit így hívnak Magyarországon? Vagy vállalható?

2022. júl. 7. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem elég szerencsétlen név magyar viszonylatban. :/
2022. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha a vezetéknév pl. Bodó, akkor inkább kerülendő...
2022. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszik. Mina Starsiak, az egyik hazfelujitos tv műsor szereplője.
2022. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Hát csak 1 kisgyerek legyen aki lecseréli azt az m betűt p-re és szegény gyereknek nem lesz könnyű az ovi/suli
2022. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

"Miiiiinaaaa, Miiiinaaa, menj az ajtóhoz.


Miiiiiinaaaa!

Miiiinaaaaa!

Bementél a gardrób szekrénybe!

Nyisd ki az ajtót, és gyere ki!



Vigyázz ott van a zsá-....moly."



Drakula halott, de élvezi

2022. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Hat egy kettőre a mai gyerekek csúfolodasa mellett P*na lesz a neve. Én nem adnám.
2022. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
A Lina, Gina, Dina, Ninát is adják, a Mina elfér közöttük. Sok nőt hívnak Linának, nem hiszem, hogy belerokkantak, csak mert kiskorukban párszor a l-t p-re cserélték a nevükben.
2022. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Olyan mint egy becenév. Nekem nem tetszenek az ilyen nevek, de igaza van a hetesnek, manapság minden második kislány ehhez hasonló nevet kap.

Van amúgy Mina becenevű barátnőm (amúgy Mirjam), és igen, mondta, hogy sokat csúfolták pinának. Van Luna nevű barátnőm is, őt meg punának. A gyerekek humora elég egyszerű.

2022. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Vállalható. Mire ő felnő mindenki Lina, Nina, Mira, Milla lesz szóval nem fog kitünni.
2022. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Bármivel lehet csufolni egy gyereket.
2022. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!