Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Üdv! Ùjszülött kislányom...

Üdv! Ùjszülött kislányom èdesanyja - akivel nem èlünk együtt - szeretne kizàròlagos szülői felügyeleti jogot. Èn imádom a gyereket ès igenis szeretnék igazi apakènt jelen lenni az èletèben. Ön lemondana a felügyeleti jogàròl?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 07:36
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
38%
Azt kezdje vele 29,hogy hagyja akkor békén őket,ahogy az anyuka akarja.Valószínűleg oka van annak,hogy inkább hallani se akar róla,nemhogy közösen döntsenek a gyerekről.Lehet,hogy a pasi tényleg házas,verte a nőt,szerencsejátékos,munkakerülő,vagy esetleg nem is akarta a gyereket.Most akkor meg ne játssza a jó apát.Ha nem így van, akkor elnézést kérek,de nehezen tudom elképzelni,hogy valaki nyomós ok nélkül akar egyedül nevelni egy gyereket.
2022. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
76%
31, figyeld, majd visszajön a kérdező, és előadja, ő mekkora szent, a nő meg utolsó alja némber.
2022. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
70%
Igen,sanszos hogy így lesz.Ezért mondtam hogy valami nem kerek a történetben,és nem fogjuk megtudni a valódi okot,de biztos hogy van valami.Mondjuk annyiban ludas az anya is,hogy az nem létezik,hogy semmi előjele nem volt,hogy nem fog menni együtt,mégis teherbe esett,sőt meg is tartotta,bár ha biztos volt benne,hogy egyedül is menni fog, esetleg a korban is benne van akkor jobban megértem.
2022. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
40%
Atyaúristen, rémálom ez a hely. Van egy apuka, akinek lett egy gyereke, akit szeretne felnevelni és az apja lenni. Na de milyen szappanoperát gyártott hozzá az agyhalott gyakoris társasák. Biztos nem akartak gyereket, biztos elhagyta, mert nem volt hozzá kedve, biztos verte is a nőt, biztos nem védekezett mert felelőtlen barom, biztos csak keresztbe akar tenni az anyukának. Egyesek odáig merészkedtek, hogy a gyereknek jobb lenne, ha meg se született volna, mert a szülei nem élnek együtt, így jó élete mát tuti nem lehet. Egyáltalán mit számít, hogy védeleztek-e és milyen kapcsolatban voltak vagy nem voltak? Lehet, hogy kilyukadt a gumi, lehet, hogy részeg egyéjszakás kaland volt, vagy tartó kapcsolat, de megromlott és szakítottak, vagy anyuka dobta ki apukát. Nem tudjuk, és nem is számít. A gyerek megszületett, mindkét szülő szereti és gondoskodni akar róla.
2022. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
91%
34, nem nevelni akarja, csak a közös felügyeletet akarja. Az nem jelenti, hogy a gyerekkel fog élni. Ha ezt akarná, ez lett volna a kérdés, hogyan hozza helyre a kapcsolatot. De a kérdés csak a felügyeleti jog
2022. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jön vissza a kérdező.

Délelőtt még mentegette valaki, hogy biztos dolgozik.

Este 9 óra elmúlt, ha érdekelte volna ez a kérdés ill. valóságos problémáról lett volna szó, biztos, hogy már reagált volna a válaszokra (amikben kérdések is voltak).

2022. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy megkapta a választ arra, amire kíváncsi volt, a fröcsögőkkel, ítélkezőkkel, habzó szájú Maúnika - show stafisztákkal meg semmi kedve leállni beszélgetni és úgy tenni, mintha értelmes, jószándékú emberek volnának.
2022. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
14%
*statisztákkal
2022. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
7%

35. Tanulj meg olvasni.

"Èn imádom a gyereket ès igenis szeretnék igazi apakènt jelen lenni az èletèben."

Ez azt jelenti, hogy nevelni akarja a gyereket. MIért feltételezed a legrosszabbat?

36. Mi a francnak jönne vissza, a kérdésre választ nem kapott, csak az anyázás megy, hogy minek csinált gyereket, ha nincs is együtt az anyjával. Pedig fogalmunk sincs, miért nincsenek együtt, és nem is számít.

2022. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
82%

A te neveden van a gyerek?

En terhesen hagytam el a ferjem en nevemen van a kisfiu 1 eves kora utan engedtem h jarjon hozza mert letette a kabitoszert addigra

Te mert nem vagy az anyjaval ha kerdezhetem?

2022. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!