Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldön tényleg megteheti...

Külföldön tényleg megteheti az apuka h azért pert indít az anya ellen a felügyeletért mert az tovább lépett szakítás után és együtt él vkivel házasság nélkül?

Figyelt kérdés

Tinimamik Maci-je miatt gondolkoztam el. Ott a gyerek apja ezért akar perelgetni. Pedig a gyerek szeretinaz anyja barátját és viszont.

Nekem úgy tűnik h ott az apa az aki nem müködik együtt az anyával.

Nem láttam minden részt amúgy.


2015. aug. 17. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

pont ezt akartam írni :D hogy ha a tini mamikból indulok ki akkor igen.

én sem nézem minidg, csak ha éppen nincs más.

2015. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel az indokkal nem. De azzal Igen, hogy pl az új partner és vele az anya megváltozott életmódja veszélyezteti a gyereket. Mondjuk ezt itthon is lehet pert indítani
2015. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pert indítani bármi miatt lehet. Nyerni már kevésbé. Ha az új partner olyan, hogy károsan hat a jelenléte a gyerekre, és az apa ezzel szemben ilyen káros hatásnak nem teszi ki a gyereket, akkor megállhat a lábán a dolog. De ha csak arról van szó, hogy féltékeny, az egy normális ország normális bíróságát nem fogja érdekelni.
2015. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!