Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az apa és az anya neve...

Ha az apa és az anya neve azonos milyen vezeték nevet vagy hogyan lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés

Ha az apa és az anya neve azonos milyen vezeték nevet vagy hogyan lehet alkalmazni?


Pl Szabó az anya és apa



2022. okt. 22. 23:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
De miért nem lehetne csak simán Szabó?
2022. okt. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

Miért adnál olyan nevet amit nehéz kiejteni?


Sz. Szabó Nünüke


Mintha dadogna és amiatt ismétli a Sz. Hangot. Akkor inkább Szabó Sz. Imola


Szabó Szabó Klementina meg a teleregeny Szomszédok Gábor Gábora óta irritál

2022. okt. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
56%
Borsodi szitu?
2022. okt. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
Jajj ne!Ettől nem lesz különlegesebb.Viszont egész életében magyarázhatja,hogy hogy kell leírni pontosan a nevét,és hogy miből jön az az sz.Ráadásul igen,olyan mintha dadogna.Inkább válassz valami különlegesebb,ritkább keresztnevét.Mondjuk azért azzal se kell túlzásba esni,a Szabó Nintendó már a ló túloldala.
2022. okt. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk ez a helyzet. Kiss-Kiss. A gyerek is Kiss.

Meg is jegyezte az anyakönyvvezető a kórházban, hogy maguknál mindenki Kiss? Mondom, igen :) .

2022. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%

Unokatesóm Vargáné Varga xy.

A gyekrekük simán varga yx lett.


Ha nálam lett volna ez, én szimplan maradtam volna Varga xy, Varga gyerekkel.

2022. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ilyen ismerőseim. Született gyerekük, csak simán a Szabó nevet kapta (nyilván nem ez a vezetéknév, csak példának írtam).
2022. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%
Az apja vezetéknevét kapja a gyerek, mint mindenhol máshol, nem olyan bonyolult.
2022. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
65%
Attól is függ, hogy te felvetted-e a férjed nevét. Ha igen, akkor a gyerek csak az apja vezetéknevét kaphatja és akkor Szabó lesz. Ha te megtartottad a neved, akkor választhattok, hogy Szabó, vagy Szabó.
2022. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
Az Sz-Szabó nem adható, ezen ne is gondolkozz. Azt majd felveheti felnőttként művésznévnek. De frankón nem is értem a gondolatmenetedet, a kettős vezetéknévnek az a lényege, hogy mindkettőtök neve ott legyen. Na, a Szabó tökéletesen alkalmas erre.
2022. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!