Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az apa és az anya neve...

Ha az apa és az anya neve azonos milyen vezeték nevet vagy hogyan lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés

Ha az apa és az anya neve azonos milyen vezeték nevet vagy hogyan lehet alkalmazni?


Pl Szabó az anya és apa



2022. okt. 22. 23:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%
15 vagyok. Én se vettem fel a férjem nevét. Nem kellett iratokat cserélni legalább. Így is Kiss vagyok.
2022. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Miért akarsz vele kib&#$ni? Miért nem lehet csak simán Szabó? Nem attól lesz különleges, hogy milyen hülye neve van.
2022. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha házasok vagytok akkor az fix, hogy azt a nevet kapja hivatalosan ami a házassági anyakönyvi kivonatban meg lett jelöl. Pl mondok valamit Kalaposné Kiss Jolán feleség, Kalapos Sándor férj, születendő gyerek neve Kalapos Béla ellenben, ha ti Kalapos-Kiss Bélának akarjátok elnevezni akkor azt hivatalosan kell modosittatni.
2022. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Jóságos ég, mit ártott nektek szegény gyerek hogy így ki akartok csszni vele. Ne büntessétek már, még meg sem született. A Szabó névvel semmi baj nincs. Nagyon rosszul hangzik amit kitaláltál. Majd kígyócskának csúfolják már az oviban. SSSSZabó...
2022. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező! Elmondhatnád, miért nem felel meg neked egyszerűen az, hogy Szabó Valakinek hívják a gyermekedet? Akármi módon megduplázni a Szabót tisztán hülyeség.

(Ahogy a férjem vezetéknevét sem venném fel -né képzővel a magamé mellé, ha történetesen őt is úgy hívnák, mint engem, az is nagyon fura lenne.)

2022. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
58%

Szabó/Szabó=1 --> Egy lesz a megoldás vezetéknévnek!


Pl.: Egy Gedeon


Problem solved!

2022. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron különleges nevet akarsz a gyereknek, adj neki 2 keresztnevet. Vagy egy különlegeset, de azért normális név legyen. 2 Szabóból sehogy se lesz jó. Vagy dadogás Sz. Szabó vagy ha úgy mondják, "esszabó", hadd ne mondjam, azt minek lehet csúfolni. Ha meg Szabó Sz. és rákérdeznek, mit jelent az Sz., hááát az is Szabó...

Beláthatod, hogy egyik gázabb, mint a másik.

2022. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
62%
Legyen simán Szabó és kész.
2022. okt. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Lakatos lesz.
2022. okt. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!