Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves budapestiek! Milyen...

Kedves budapestiek! Milyen programot ajánlanátok 6 és 8.5 éves gyerekekkel egy hétvégére?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk a fővárosba, péntektől vasárnapig leszünk, gyakorlatilag van egy teljes napunk. Állatkert kilőve, nem érdekli egyik gyereket se:(

Van esetleg valami ötletetek?


2010. szept. 28. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Csodák Palotája talán érdekelheti őket, engem nagyon érdekelt kiskoromban:


[link]


Illetve egyik este elmehettek a Fővárosi Nagycirkuszba, azt is szertik a gyerekek :) Egész más mint a kisebb utazó sátras cirkuszok.


Megnézhettek egy bábelőadást ha szeretik az ilyet:


[link]


A Margitszigeten is sétálhattok egy nagyot, lehet bringát vagy bringóhintót bérelni ott, és nagyszerű játszóterei vannak.


Ha mosolygós nap van nem esik, akkor a kisvidámpark is jó lehet (szintén a Városligetben van)

Ha kisfiúk akkor a Közlekedési Múzeum - bár én lány vagyok mégis imádtam :)))) Ez is a Városligetben van. Nagyon szokták szeretni a kisgyerekek :)


Én fiam még csak két hónapos de alig várom hogy programokat csinálhassunk vele :)

2010. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csodák palotájában nem rég voltunk(tetszett). A többi egész jó ötlet.:)

2010. szept. 28. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vasúttörténeti Park ( [link]

persze, ez leginkább kisfiúknak tetszik.

2010. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megint első vagyok, na, a Vasúttörténeti parknak amit a második írt, nem jutott eszembe a neve :))))
2010. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Tropikárium? (Campona)
2010. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok:)

Mindegyik jó!

Hadtörténeti-, rendőrségi múzeum nem lenne jó nekik?

És a sziklakórház?

2010. szept. 28. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!