Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok "kötelező olvasmányként" gyerekekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Mit forgassanak a szülők?
2011. márc. 9. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány évesnek?
2011. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Minden érdekel. Jelenleg egy 3hósom és egy 2 évesem van, de minden korosztály érdekel. Gyorsan nőnek... Gondoltam, hogy van olyan könyv, amit olvastatok és nem kellene kihagynom... :)
2011. márc. 9. 12:49
 3/15 anonim ***** válasza:

Öszintén: semmilyet

Bízz az ösztöneidben.

2011. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Kislányomnak:

1-2 évesen: Marék Veronika Boribonja, Móricz Zsigmond: Török és a tehenek és az Iciri-piciri

3 évesen: Fazekas Anna Öreg néne őzikéje, és a Hogyan gyógyította meg a vakond a kisegeret

4 évesen: Berg Judit Pankája és Csiribíje (Micsoda idő....) jött be, valamint Weöres Sándor versei

Az unokatesóknak Bartos Erika könyvei jönnek be, de mi azt nem kedveljük.

2011. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első és harmadik vagyok:

Ti mit kedveltek?

2011. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves első és 3.! Szülőknek szóló könyvekre gondoltam. Mint pl. Spock doktor vagy Ranschburg Jenő könyvei vagy A suttogó titkai... ilyesmikre. Lányomnál most Boribon és Bartos Erika könyvei a kedvencek.
2011. márc. 9. 13:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Bízok az ösztöneimben,de szeretek olvasni és szerintem 1-2 dolgot minden könyvből el lehet lesni. Egyiket se kell szentírásnak venni, de lehetnek benne jó dolgok... :)
2011. márc. 9. 13:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaaaa. Bocsi. Félreértettem. Akkor a 2.-kal értek egyet. A könyvek az esetek nagy százalékában csak bekavarnak. Én már nem olvasok ilyeneket és ajánlani sem szívesen ajánlok.
2011. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2.

Szülőknek szóló könyveket nem olvasok.

A gyerekekenek könyvtárból szoktam kivenni, ill a kicsinek, nagy már magának vesz ki.

Így pár havonta más könyv van otthon.

Könyvesboltban méregdrágák, pofám leszakad, hogy pár oldalas könyvért, amiben vannnak rajzok és monjduk 3-4 -direkt nagy betűkkel szedett mondat, hogy többnek tűnjön-elkérnek 1-2 ezer forintot, vagy többet.

2011. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Faber, Adele - Mazlish, Elaine: Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje

Faber,Adele- Elaine Mazlish - Testvérek féltékenység nélkül

2011. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!