Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha tehetned visszaforgatnad...

Ha tehetned visszaforgatnad az ido kereket, hogy maximum csak 1 gyereked lehessen?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 06:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
Oda forgatnám vissza mikor nem volt, hogy egyáltalán ne is legyen!
2022. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem, így tökéletesek ketten
2022. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért van lepontozva, aki megbánta, elfáradt, elege van? Én is ilyen állapotomban vagyok. Van, amikor úgy érzem, hogy minden csodálatos és van olyan, mint most is az utóbbi napokban, hogy az egészet visszacsinálnám, ha lehetne, főleg az elsőt, kibszott nehéz vele, és van az a pont, ahol azt érzem, hogy nem bírom tovább. Persze ez nem opció, megy tovább az élet, de ettől még miért kell azt hazudni, hogy minden csodálatos, ha nem az? És miért kell lehúzni valakit egy névtelen fórumon csak azért, mert ezt ki meri mondani?
2022. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekkel az ég világon semmi bak nem volt. Evett aludt gyerek volt. Sosem sírt, barmit el lehetett vele intézni.

Ezért hamar vállaltunk egy 2.at is.

Na a kicsi egy visítógép. 1 éves, de mindenen csak szenved, ordít, sikít. Éjjel 128x kel.


Szóval én szeretem, imadom mind a kettőt. De ha ezt tudtam volna, lehet megálltam volna 1nél.

2022. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
En se vallalnam be a masodikat. Most hogy van szeretem meg nem adnam mar. De ha elolrol kezdenem en se szülnèk tobbet , mint egy. 37 evesen szultem a kicsit . Most 2,5 eves. Elfaradtam. Nincs segitseg,se nagymama, nem is igazan tudtam kire hagyni miota megszuletett mert a ferjemmel sincs el, csak velem. Most kezdjük az ovit, ahol kiszurte a ped.szakszolgakat beszedfejlodes elmaradassal, pedig itthon mar folyamatosan mondja. En sirtam. 😔Ezt vartam evek ota, kis tulzassal, vegre visszamegyek emberek koze. Elfaradtam. Erre indul a fejlesztesek vegelathatatlan sokasága. Idegrendszeri eretlenseg. Hisztis nyavogos dacos üvöltő gyerek. Mindenki aki jon csak azt kerdezi, te hogy bírod, hogy bírod. Szarul. Lehet kinovi, de az is lehet, hogy orokke peoblemas gyerek lesz. Tunderi pofival es okos is. Ez az egy szerencseje. De irgalmatlan rossz es szofogadatlan. Uti veri a noveret. Nekimegy. Minden hetvege reggeltol estig cirkusz visitas siras. Ez van miota elindult. Van olyan het hogy minden este sirva fekszem le. Annyira kikeszulok. 2018 ban voltam utoljara pihenni,udulni. Nem alszik el idegen helyen es vegigvisitja az esteket. Probaltuk . Ez van. Ferjem is total kivan tole. O azt mondta feladta,kesz, kivonult a gyereknevelesbol es tavoltartja magat az egesz cirkusztol. En meg kinlodok veluk. A nagy feltekeny,oruleten, mert a kicsivel tobbet kell foglalkozni, es csak ezutan indul az itthoni torna. Gondolom hogy majd megint uvolt majd, miert vele foglalkozik, mikor vele meg tanulni kene, kis alsos. Szoval en nem birok kette szakadni, egyedul keves vagyok kettore. Nekem igy nem szabadott volna masodikat szulni. Ez van.
2022. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Viszont akkor mindhárom a páromtól lenne ha lehetne választani. Így csak a kicsi közös és félek, hogy a kora miatt ő marad az egyetlen gyermeke.

2022. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Derjaderja ***** válasza:
72%

Nem, teljesen elégedett vagyok azzal, hogy vannak mindketten. Én valahogy az első után végig úgy éreztem, hogy "még van egy" valahol.


Viszont egy évvel később kezdenénk próbálkozni, mert a 2 év nem ideális korkülönbség talán... nem tudom, a kislànyom nagyon megszenvedte kezdetben a kistesót. Most meg szuperül játszanak és szeretik egymást viszonylag (a lányom reklamál is még egy tesót).


Ha fiatalok lennénk, talán lenne harmadik.

2022. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
15 nagyon sajnalom minden szavad atereztem. Tudni kell leirni ha mar kimondani nem tudjuk! Ember vagy es jo anya. A ferjed majd visszatalal hozzatok ha konnyebb lesz az uj helyzettel. Az hogy ide leirtad nem vagy rossz ember. Remelem kicsit megkonnyebbultel ez egy nevtelen forum ahogy irta 13 is. Tudom hogy nem mondhatunk ki szavakat de ezt a jogot senki se veheti el ha leirod. Kitartas
2022. okt. 31. 12:13
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban vagyunk mint 14, szinte szóról szóra, nem is fűznék többet a körülményeinkhez. Vissza azért nem adnám a kicsit, de ha ő jön elsőnek akkor nem tudom mikor, vagy hogy egyáltalán lett e volna testvére, mert ez a gyerek fizikailag, mentálisan meg mindenhogy tönkretesz.
2022. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

Az tutifix.


Mindig is 2 gyereket terveztünk, kis különbséggel.

Az első meglett, nekem nem volt kihívás. Imadtam minden percét. Nagyon nem is védekeztünk, lesz ami lesz alapon. Egy álom gyerek volt, tenyleg.

2terhességem elvesztettük. Végül 2.5év különbséggel jött a 2.


Akkor csapott szembe a valóság. Addigra a nagyobb teljesen megváltozott. Dackorszak... most 3.5 éves, visszabeszél, szofogadatlan, totál ellentettje a kiskori önmagának.

Mellette itt az 1 éves, na ő egy örökmozgó, mindenen hisztiző harpia, extra szepával megáldva.


Kidetült a 2.gyerekkel, hogy a férjem iszonyú jó férj, társ, de apának borzasztó. 10percre nem tudom rá hagyni a gyerekeket. Kb semmiben nem segít, ami velük kapcsolatos.


Így most a 2 kicsivel és egy 3.gyerekkel (férjem) tengetem mindennapjaim, sokszor a túlélésre megyek.


Ha ezt tudom, 1nél biztosan meg is álltam volna.

2022. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!