Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi változik meg az emberben...

Mi változik meg az emberben ha gyereket akar?

Figyelt kérdés
Amikor szó van h akar gyereket de nem tudja mikor. Akkor mi változik meg az emberben h kb tegnap még nem akart pár nap múlva igen.
2022. nov. 1. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Megzapul az agya... eldobni magatol a szabadsagot oreg hiba.
2022. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Én kezdetben akartam, volt egy hosszú kapcsolatom, de nem sikerült, pedig minden rendben volt velünk. Aztán egy idő elteltével már romlott a kapcsolat és gyerek se jött. Szüleim szerették volna unokát nagyon mert tesóm gyerek ellenes így tőle nem lett volna unoka. Aztán lett egy új kapcsolatom amiből 2 év múlva született egy fiunk majd utána még egy.


Hát ha lehet így mondani, velük nincs szabadság nincs régi élet, de van sok öröm, néha kikészítenek, de elég türelmes vagyok. Nem lehet mindig a szórakozásból állni szerintem, aki igazán szeretne gyereket az csinálni is fog.

2022. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nem csinálni nehéz, hanem utána felelősséget vállalni értük minden értelemben. Nem vitatom, hogy rengeteg ember életének ez ad értelmet. Míg másnak viszont az a felbecsülhetetlen, ha egy fárasztó hét után semmit nem csinál szombaton csak döglik, mert megteheti minden következmény nélkül.
2022. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Semmi nem változik meg, mert egészséges gondolkodású ember mindig is párkapcsolatot és gyereket szeretne.
2022. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
78%
4es! Ezt így teljesen nem lehet kijelenteni. Mert igenis vannak emberek, akiknek nem való párkapcsolat, gyerek meg főleg nem.
2022. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Én soha nem voltam az az ősanya típus, aki elalélt az utcán, ha meglátott egy vadidegen csecsemőt. Ismertem viszont olyan lányokat, akik betöltötték a 18.-at és teljesen meg voltak bolondulva, hogy mindenáron, bárkitől gyerek kell, mert akkor nem teljes az életük. Szerintem ez a nem normális gondolkodás.

Nekem meg sem fordult a fejemben az, hogy csak úgy kell nekem egy gyerek.

Csak akkor kell a gyerek, ha van férjem, akivel együtt tudjuk csinálni, és van azért valami kicsike lakás, ahol elvagyunk.

Nekem ez 29 éves koromra jött össze, és akkor gondolkodtam el rajta, hogy szeretnék gyereket. Valahogy persze mindig gondoltam, hogy egyszer majd lesz gyerekem. Nem változott meg bennem semmi, csak akkor jött el az ideje.

2022. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elhatározás...
2022. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
A józan paraszti ész változott. Mindig is tudtam, hogy majd egyszer szeretnék gyereket, de még nem. Összeházasodtunk, megvolt a saját lakásunk, stabil lábakon álltunk és akkor eldöntöttük, hogy jöhet.
2022. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ösztönlény lesz, nem az agyára hallgat, mert racionálisan átgondolva semmi jó nincs a gyerekben. Sokba kerül felnevelni, rengeteg áldozattal jár. De aki akar, azt nem lehet róla meggyőzni, hogy ez nem olyan jó dolog,mint aminek be van állítva.
2022. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha már egymást sértegetjük, akkor nosza. Szóval ösztönlény az, aki gyermeket szeretne? Mert áldozatvállalással jár? Igen, azzal jár. Anyagilag, időben, idegileg. De ha meg nem vállalsz soha gyereket, akkor mégis mi értelme az életnek? A pénz, meg a pénz meg a szórakozás? Akkor nem tudom melyikőnk ér kevesebbet, de most őszintén.
2022. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!