Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha akár egy nap...

Normális ha akár egy nap alatt 1-2 kg-t is változik a súlyom? Föl-le, föl-le. De inkább naponta.

Figyelt kérdés
16 hetes kismami
2009. jún. 24. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor méred, mindig csak egy időben mérd, reggel, felkelés után, az a hivatalos.

Nekem is három nap alatt változott, igaz csak dekákat, digitálissal mérem.

Természetes, függ attól szerintem hogy mit eszel előtte való nap, nagy wc-től is függ hogy mikor voltál.

2009. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek, és függ attól hogy mennyit ittál, pisiltél...stb
2009. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Reggel meg este szoktam,meg csak hétfő ota.amióta sok volt nekika 4 kg hízás!és teljesen meglepődtem.178 magas vagyok!76 kg voltam mikor terhes lettem.mikor a védőnő mert először 74kg ma megint 76kg.tegnap 76-75kg.
2009. jún. 24. 12:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja mert ő hétfőn 78-nak mért!volt rajtam egy csomó ruha is.tök hideg volt.
2009. jún. 24. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja ez is érdekes, mert mérlege is válogatja.Nekem is mást mutat az itthoni mérleg mint a védőnőé.Múltkor pl. a védőnőnél két kilóval kevesebbet mutatott a mérleg mint az itthoni, de csak mert az addig használt"mázsás"mérleg helyett bizonyos okok miatt más, sima mérleget hozott, és az máshogy mér.És attól tartok, hogy ha két hét múlva megyek hozzá, és visszaáll a mázsás mérlegre, azon meg sokkal több lesz, és leszid, pedig tudom hogy akkor a másik mérleg kevesebbet mutatott.De mindegy, én magamnak itthon nyomon követem.
2009. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vizesedsz véletlenül? Bár elég korai lenne. Csak mert nekem van hogy a vizesedés miatt egyik napról a másikra 2 kg val is többet mutat a mérleg! Mikor lemegy a víz ugyan ugy kevesebb vagyok:)! 32+4
2009. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vizesedek még!Bár nekem barátnőm 18 héttől vizesedik!

Köszi kismamik

2009. jún. 24. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is 16 hetes vagyok és eddig 4 kilót híztam. Nekem nem mondta a védőnő, hogy ez sok lenne.

Én 174 cm vagyok és 74 kilóval kezdtem, most vagyok 78. Csak reggel mérem magam és napról napra változik +/-1 kg-mal.

2009. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Te mikorra vagy kiírva?Én dec 7.de a doki szerint inkább dec 6,meg nagyok is vagyunk!
2009. jún. 24. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Én dec. 10-re, de nekünk is nagyobb pár nappal. :)

Hogy vagy? Engem már egy hete a fejfájás kínoz, ma nagyon bedurvult, lüktet, borzalmas.

Akkor Téged leszidott a védőnő a súlyod miatt???

Úgy olvastam a Kismamában, hogy a 12. hétig 1-2 kiló hízás még normális, utána pedig a második trimeszterben heti fél kiló. Eszerint normál hízásban vagyunk.

2009. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!