Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális hogy egyre többet...

Az normális hogy egyre többet gondolok a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés

Barátnőm 8év után mindennap felhozza a témát.

Úgy jöttünk össze hogy mindketten akarunk de ez ügyben nem történt semmi, éltük az életünk tovább.


Viszont most h ő felhozza a témát én is többet rágódom rajta. De ha nem hozná fel akkor minden lenne így ahogy eddig.


2022. nov. 2. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Tehát az a gond, hogy önállóan nem szoktál gondolkodni, csak ha ő felhívja a figyelmed dolgokra? :D Vagy mi?
2022. nov. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Az érzés normális, én is szeretnék, csak valószínűleg sosem lesz, de ha csak azért akarsz, mert a barátnőd akar, akkor ezt azért gondold át, ha nem vagy biztos benne, akkor nem biztos, hogy jó ötlet, mivel azt a gyereket fel is kell tudni nevelni, 18 éves koráig eltartani, iskoláztatni, ruháztatni, úgy gondold át. 21/F
2022. nov. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Jó dolog, normális.
2022. nov. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve úgy álltatok neki, hogy az volt a közös megbeszélés, hogy akartok, akkor 8 év után közölni, hogy bocs, mégse, nem kis szemétség. Gondolja át? 8 évvel ezelőtt kellett volna, amikor a nő vele töltötte a huszas éveit.
2022. nov. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

8 év után éppen itt az ideje, hacsak nem 14 évesen jöttetek össze, és még egyetemre jártok. Persze, ijesztő belevágni, de ha vele képzeled el az életet, és akarsz gyereket, akkor az ilyen dolgokról, mint gyerek, házasság stb. muszáj beszélgetni, megtervezni, és elhatározni magad.

Ha meg csak úgy ülsz a langyosban, akkor meg keresd meg a tököd, és mondd meg, őszintén, hogy ha te már gyáva vagy, akkor ő tudjon dönteni, és továbblépni, hogy a következő partnerével lehessen gyereke.

2022. nov. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ebben az ügyben amikor szóba került elmondta ki hogy érez. Szóval hitegetes nem volt.
2022. nov. 2. 04:15
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos én a négyes által leírt szituációba kerültem. Mi is beszéltünk gyerekvállalásról. Haladtunk szépen párommal. Volt ház, autó, stabil kereset, házasok is voltunk. Aztán 7év kapcsolat után bevásároltam egy drogériában: hcg teszt, lh teszt, terhesség előtti vitamin. Gondoltam így jelzem, hogy belevághatnánk. Azt hittem kellemes meglepi lesz, aztán botrány lett belőle. És igen, a huszas éveim oda..
2022. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Teljesen normális dolog. Ha eleve úgy álltatok a dologhoz, hogy egyszer majd szeretnétek.


Amikor eszedbejut, pozitív vagy negatív gondolatok jutnak eszedbe? Szerintem 8 év után lehet erről egymással őszintén beszélni.

2022. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7: aki ilyen szinten van hogy valamivel kell celozgatnia, ahelyett hogy nyíltan beszélne róla, meg ilyen idióta teszteket vesz amik nem is kellenek a terhességhez az meg is érdemli😘
2022. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a párommal nem régóta vagyunk együtt de mi már most ezt megbeszéltük az elején hogy idővel szeretnénk családot alapított és össze házasodni.Szerintem már a kapcsolat elején jobb erről beszélni.Ne 10év után derüljön ki hogy ilyen téren nem passzoltok össze.
2022. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!